Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszę prosto z Miejsca Sympatycznych Klimatów
#15
O, jak miło! Dzięki za serdeczne przyjęcie Smile

Vika - bez obaw, nie zamierzam zaśmiecać tego forum florystyką - wystarczy mi moje forum e-florystyka.pl choć tam próbuję zarażać koleżanki dekupażem Smile

Prace swoje - jeśli będę miała czas pozmniejszać fotki - pokażę w przeznaczonym do tego miejscu - skoro panują tu takie warunki, to muszę się do nich dostosować, wiadomo - co forum, to inaczej.

Jomajko - nie mówię, że kwiaty sztuczne są złe - są kwiaty porządne i są masakryczne. Oczywiście, że w swojej pracy używam sztuczniaków, ale są one wysokiej jakości (np, Silika) - we florystyce pogrzebowej - ale ZAWSZE na żywym stroiszu (nienawidzę sztucznej "choinki"!).

Na zdjęciu kwiatowym jest bukiet ślubny ze storczyka cymbidium i pojedynczych kwiatów hiacynta, wszystko klejone na konstrukcji z drutu aluminiowego, którą wyplatałam 3 dni, żeby była idealna Wink zdobiona szklanymi cyrkoniami.

A zdjęcie korali - otóż każdy koralik ma średnicę 12mm, więc nie są duże... Chyba... Zrobiłam kiedyś korali o średnicy 9mm - to była jazda maciupciania!

Wiolka - wszystko przed Tobą! Wiesz, że chcieć to móc? Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Piszę prosto z Miejsca Sympatycznych Klimatów - przez parviflora - 01-11-2014, 11:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl