Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
#41
Oli tam nic nie ma to tylko taki zielony pyłek po gąbce florystycznej co się nie wytarł Wink. Mój aparat wychwyci zawsze nie to co potrzeba Smile. Musze sobie kupić jakieś medykamenty ( patyny ) do zdobienia. Tylko musiałabym najpierw przejść jakiś kursik u Viki bo ona mistrzyni w tym Wink.
Odpowiedz
Reklama
#42
Nie zgadniesz gdzie je kupiłam Smile. W ciuchlandach można kupić takie coś co się nazywa gadżety . To własnie były te rurki za 2 zeta . Nie mogłam sie oprzeć Wink.
Odpowiedz
#43
Super świeczniki!
Od decoupage'owania inne zmysły mi się wyostrzają, zwłaszcza radar na strychu czy piwnicy... Wink
I zacznę teraz zaglądać do pepco czy szmateksów do gadżetowego stoiska Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#44
Graż 25 cm . Posłuchaj u nas jest taki sklep Retro . Jest w nim mnóstwo szkła . Jak chcesz to popatrzę Ci takich rurek Wink. Marzenka jak jestem w jakimś sklepie z takimi gadżetami to zazwyczaj za szkłem się oglądam - nie wiem dlaczego Smile.
Odpowiedz
#45
Wygląda to to bardzo ciekawie, mieni się delikatnie, chciałabym zobaczyć te świeczniki w realu, bo zdjęcia nie oddadzą całego efektu i uroku.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#46
Jomi a tym bardziej ze mój aparat kłamie i wyłapuje to co nie trzeba Wink. Pewnie po swoich pracach też wiesz że inaczej wygladają na fotce a inaczej w realu Smile.
Odpowiedz
Reklama
#47
Szklane rury? Ale czad Big Grin Kucie takie to wiesz, no... Mnie się nie podoba. Za to w życiu Warszawy bym tak nie zrobiła, wyglądają nader ciężko i metalowo, wiec zrobiłaś według sztuki idealnie.
Odpowiedz
#48
Mnie się bardzo podobają Wink)) A świeczki jakie tam są? jeśli te małe to co jest w środku rurek?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#49
Graż żaden problem jeżeli gdzieś napotkam to Ci kupię Wink. Er a co dokładnie nie podoba Ci się w kuciu ? To co jest pod folią ? Nie mam takiej maszynerii jak Oli więc zrobiłam jakieś esy floresy klejem na gorąco Smile. Nie wiem czy one wyglądają tak ciężko - może tylko na fotce Wink. Hania te świeczki to są podgrzewacze . Ile ja sie nagłowiłam żeby je tam umieścić Smile. Najpierw wydziabałam nożem i łyżeczką otwór w gąbce florystycznej żeby tam wsadzić podgrzewacz. Potem myślę jak to wsadzić w tą rurę. Więc wzięłam odwróciłam do góry nogami gąbkę ( ona miała chyba z 15cm) i z góry nadziałam ją na te rury Wink.
Odpowiedz
#50
Wracam jeszcze do obrazu-dla mnie Twoja poprawka po kimś jest bardzo ciekawa-więc i z mojej strony pochwała- rozważyłabym pomysł z małym turkusowym akcentem na ramie-chyba byłby ciekawy efekt.
Zakute świeczniki faktycznie sprawiają wrażenie, jakby jeden z nich ważył hohohoh-więc efekt uzyskałaś idealnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl