Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie wszystkich po raz drugi :-)
#11
Hej Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Dziękuje za miłe przyjecie..zapewne lektura na forum będzie dla mnie zajmująca.....muszę sobie ją dawkować ;-)
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#13
Ale jakież przyjemne to dawkowanie...
Witaj! Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
Witaj.
Odpowiedz
#15
Dziękuje za miłe przyjęcie..Wciągają mnie wasze prace..oj wciągają..zamiast robić coś nowego przeglądam forum..
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#16
Chyba każda "Nowa" osoba ma tak samo jak Ty Wink)) ja też na początku siedziałam tylko na forum Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#17
No ja siedzę..i mi się miesza..kto co zrobił..a tyle wątków do przejrzenia jeszcze mam,że hoho...Doszłam dzisiaj do wniosku ,ze wszystkie razem dziewczyny i zdaje sie chłopcy..to jak Załoga G..Grupa zwykłych ludzi a jednocześnie herosów obdarzonych mocami..Każdy specjalizuje się dokładnie w czymś innym...ma swoje mocne strony..jednocześnie jest częścią czegoś większego .Razem to możemy stworzyć super grupę gdyby np. powstał jeden wielki sklep z dziełami techniką decoupage.Każde parce są tak inne..zabarwione charakterem twórcy..że można by zadowolić każde gusta.Można by było też podzielić role..Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#18
Witam i przyznaję rację przedmówiczyniom -forum wciąga na maxa, działa jak nieszkodliwy narkotykSmile A czarodziejki są tu czarująceSmile
Odpowiedz
#19
witaj Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#20
Witaj wśród zakręconych!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl