Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
#21
He, lubię taki klimat. Piękne tace - nie słodkie, ale i nie posępne - tajemnicze i intrygujące.
Odpowiedz
Reklama
#22
A tutaj coś słodszego :-)..Transfer i decoupage w jednym...Jak zrobiłam zdjęcia tacy..zobaczyłam usterki.. A taca z Magnoliami to moja pierwsza taca jaką zrobiłam..jedna z pierwszych prac..Mój dorobek decoupage ..buduje się od września ubiegłego roku..czyli bardziej intensywnie się tym interesuję...Teraz dopiero od stycznia czuję ,ze się czegoś uczę...

Jeszcze raz dziękuję..zaczynam się rumienić..Blush

Tutaj również tace z początków mojej fascynacji..zrobiłam wtedy kilka tac w ciągu kilku dni..i więcej już nie..dopiero teraz właśnie te z transferem..


Załączone pliki Miniatury
                                       
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#23
Ja juz na fb podziwiałam Twoje prace . Ostatnie zdjęcia tac bardzo ładne wszystkie mi się podobają Smile.
Odpowiedz
#24
Ginger, piękne są Twoje prace.
A za pomocą czego robisz swoje transfery?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#25
Bardzo ładne prace, takie klimatyczne. Najbardziej podoba mi się taca ze sztućcami na agrafce, piękna jest
Odpowiedz
#26
Piękne, najbardziej podoba mi się taca z magnoliami, ponieważ kocham te kwiaty Smile a na lawendowej super wykorzystany motyw z (moim zdaniem) dość niewdzięcznej serwetki Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Najbardziej podoba mi się taca z niezapominajkami, ta dopasowana do filiżanki Smile
Brawo, tak trzymaj Smile
Odpowiedz
#28
Jeszcze raz dziękuję za komplementy...chyba teraz muszę najpierw tu wstawiać swoje nowe prace..jak coś zrobię..zanim na fb..wtedy będziecie pierwsze je widziały ;-). Transfery robię zmywaczem do paznokci..ale jak odkryłam nie każdy zmywacz działa.Nie maluję zbytnio paznokci ale miałam zmywacz w domu..i jakie szczęście dla mnie to był ten co działał.Niestety była końcówka.Poprosiłam męża by kupił mi zmywacz tej firmy..i kupił..ale inny..i ten już nie działał...i jeszcze inny też nie..Więc jak na razie znam jeden którym właśnie transfery robię..Zaraz wstawię zdjęcie..Zrobiłam ewidencje wczoraj jak powstaje taca..i jest na zdjęciu...Przy okazji powstał tutorial .


Załączone pliki Miniatury
   
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#29
Bardzo dobre prace. Może te wcześniejsze z kwiatami mogłyby być trochę lepiej wycieniowane, chociaż te plamki koloru tez wyglądają dobrze. Szczególnie podoba mi się sposób, w jaki wkomponowałaś w biel motyw niezapominajek, super domalowane jakby "cienie" kwiatków. I pięknie komponujesz fotografie.
Podziwiam takie duże transfery na rozpuszczalnik - głownie to, ze nie masz porozpuszczanej farby wokół motywu. Duża w tym pewnie zasługa wytropienia odpowiedniego zmywacza Smile
Odpowiedz
#30
I znowu "początki"... żeby choć mój środek tak wyglądał... ech... piękne tacki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl