Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
Chyba muszę sama swój wątek przeglądnąć bo nie pamietam co tu jest a czego nie z mojej radosnej twórczosci Smile.Ostatnie dwa miesiące, po bardzo pracowitym grudniu, nic nie zrobiłam.Postanowiłam wam pokazać toaletkę z Klimtem jaką zrobiłam w prezęcie urodzinowym dla koleżanki.Papier ryzowy ze złotymi nitkami- Stamperia.Papier ryżowy też Stamperia.Wydruki z drukarki atramentowej.Aby toaletka miała charakter osobisty ,wtopiłam w szuflady zdjęcia mojej koleżanki ( druki z drukarki atramentowej).Użyłam też złoceń jak i złotego pyłu.Pomalowana jest farbami kredowymi A.Sloan.Wosk jasny i ciemny.Całość dopełniają kryształowe gałki w kolorach tęczy.Odbijają światło tła z którym się stykają.


Załączone pliki Miniatury
           
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Rany jakie malutkie te zdjęcia tam wcisnęłaś ;o))
I turkusowo złota, jak zwykle pięknie u Ciebie ;o)
Odpowiedz
Ja Klimta nie lubię ale praca jest super! Wygląda na taką bogatą. Ze złotem. Super Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jestem w grupie fanów Klimta i u niego akurat szaleństwo kolorów i wzorów podoba mi się. Tak jak toaletka. Osobiście nie chciałabym swojego zdjęcia na meblach Big Grin ale jeśli ktoś chce, to tylko się cieszyć i Ciebie szukać Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Niczym zapomniany eksponat z muzeum, który wyciągnięto z konta magazynu i pokazano światu. Jak dla mnie dziwnie nieco wygląda. Może jak to sie pisuje "nie moje klimaty"..? Ale robota zacna.
Odpowiedz
Virgo_777 napisał(a):Może jak to sie pisuje "nie moje klimaty"..?
Albo "nie moje klimty" Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Podziwiam za gabaryty, ale u Ciebie to standard Wink ja nie przepadam za umieszczaniem zdjęć na ozdabianych przedmiotach, jakoś to do mnie nie trafia, tym bardziej na mebelku, ale cała reszta bardzo mi się podoba. Złoto zawsze nadaje elegancji ozdabianym przedmiotom i idealnie pasuje do klimtowych motywówSmile miałam kiedyś filiżankę z Klimtem...zresztą mam ją do tej pory (dostałam w prezencie) i ona też jest pozłacana Smile
Odpowiedz
Pasadko te zdjecia nie są małe.Natabusku dziekuję za komplement dla koleżanki.Ja zrobiłam jej niespodziankę.Zdjecia sciągnęłąm z jej profilu na fb.To jest bardzo duży mebel.Drewno a nie MDF z Ikei. Ten większy motyw na dolnej szufladzie z Macierzyństwem normalnie zajmuje blejtram o wielkości 30cmx60 cm.Wcześniej w tym miejscu gdzie jest toaletka była komoda z Ikei ,która poleciała na śmietnik.Obok stanęło antyczne biurko.W tej dolnej szufladzie zmieściła się zawartość trzech wcześniejszych szuflad i nic się tam nie wypaczy.Virgo...z tym eksponatem muzealnym to masz rację Smile .To jest stary mebel.Nie jest to podróbka z lat 80-ch czy współcześnie robiona.Mebel się bardzo ładnie w domu komponuje.Jeszcze zrobiłam koleżance blejtram z Pocałunkiem i to dopełnia całości.Nie mniej większość znajomych mojej młodej przyjaciółki( nazywam ją moim dzieckiem) były zaskoczone tym prezentem z uwagi na to,że w mieszkaniu panowały czarne i szare meble jak i szare i białe dodatki...Jednak ja wiedziałąm o czym ona marzy i co chce zmienić.Tu na zdjęciach wyglada to na kolor zielony ,ale to jest raczej turkus przyćmiony ciemnym woskiem.Jedno jest pewne drugiego takiego mebla nie uświadczycie.Nie sa w modzie.Przeważnie ludzie chcą by im malować meble na biało.Odrapać, rzucić szablon,dać kryształowe gałki i to wszystko.Tysiace tych samych mebli.DD ludzie mają różne upodobania...ba za niektóre proste prace( np zdjecie na blejtramie) zapłacono mi wiecej niż za te nad którymi ślęczałam długo.Jeszcze usłyszałam,ze mam talent hahaha
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Merilon.Moja koleżanka ma całą zastawę z klimtem i ona jest złocona.Ma też tacę i inne pudełka.Też są złocone.Ja dostałam kiedyś metalowe pudełko z czekoladkami z Klimtem czyli tzw bombonierkę ,które też ma złocenia.To,ze nie chciałybyście mebli ze swoimi zdjeciami to wydaje mi się normalne ,bo nie jest to spotykane.Nie praktykuje sie tego. Wydaje sie to być odstręczające w jakiś sposób Smile.Mojej koleżance się to podoba bo to jej osobisty mebel.Wydaje się to być dziwne ,ale z drugiej strony robi się meble ze zdjeciami sławnych ludzi. To już jakoś jest odbierane normalnie.Dlaczego osobisty mebel jakim jest toaletka dla kobiety ma też nie mieć zdjęć właścicielki?. Posiadanie osobistego mebla w takim sensie jak tym tutaj nie jest to praktykowane w Polsce ,bo wielu ludzi nie ma sypialni.Jeden pokój często jest salonem i sypialnią.Zamiast łoża jest tam wersalka.Takie są realia.

W Maju znalazłam na ulicy szafkę nocną.Zachciało mi się morskich klimatów.O dziwo znalazła nabywcę.Pojechała do Szkocji.Serwetka z motywem latarni morskiej i farby kredowe A.Sloan.


Załączone pliki Miniatury
               
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Fajna ta szafka i dodatkowa niespodzianka z boku Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl