Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
Grarutku wiele pudełek z MM jak i Audrey było zakupionych przez nastolatki jak i dla nastolatek.Ja nawet wszystkim zdjęć nie zrobiłam bo nie miałam kiedy.Przeważnie proste.Z lusterkami zrobiłam jedno.No i właśnie te kontowersyjne lustereczka, które byście dziewczynki wyrzuciły , sprawiły to zakochanie w pudełu właśnie tym .Pudełek z MM miałam kilka.Obejrzała kilka.Nawet cena za nie była dużo wyższa i tak jej to nie odstręczyło.Okazuje się,że jak już pisałam ludzkie gusta są nie zbadane.Ważne by wyjsć im na przód Smile.Jest na nim chropowatość.Ten efekt uzyskałąm poprzez nakłądanie srebrnej farby twardym pędzlem.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
I ja bym wywaliła od razu te lusterka i reliefy po bokach, ale ja to już w ogóle skrajnie ascetyczna jestem więc mój głos się nie liczy ;-) ja osobiście jakąś wielką fanką MM nie jestem, ale nawet ostatnio w sklepie zobaczyłam serwetki z jej wizerunkiem i od razu pomyślałam sobie o Tobie Wink i je kupiłam, bo wiem że jej fanów jest wiele nawet w PL Smile korci mnie aby zrobić jedną szkatułkę z nią, może ją zrobię w ciemno i zobaczymy czy znajdzie swojego właściciela Smile
Odpowiedz
No to całkiem inaczej niż dziewczyny napiszę, że mi się właśnie te lustereczka podobają.
Najważniejsze - jak obserwuję - jest to żeby kupującemu się podobało. A gusta są jak wiadomo różne. I dzięki Bogu! Smile
Odpowiedz
Mnie się bardzo podoba w całości Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A ja się skusiłam i wczoraj zaczęłam robić szkatułkę z MM Wink
Odpowiedz
Mer, już zacieram rączki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Dziewczęta.Mer ja też czekam z niecierpliwością na twoje pudelko z MM
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
(03-04-2016, 09:32 AM)Lady_Slonko napisał(a): Natomiast w przypadku prac z MM albo Audrey denerwuje mnie, że postać na wieczku jest w innym kierunku niż wnętrze albo kierunek otwierania pudełka. Tzn. chodzi mi o to że zdjęcie jest ustawione pionowo, a napisy w środku poziomo - rozumiecie mnie?Smile Jak dla mnie to takie zdjęcia pasują np. na szkatułki - książki, a jeśli jest dane na zwykłe pudełko to powinno być naklejone w drugą stronę. Wiem, że wtedy jest trudno zagospodarować boki wokół zdjęcia, ale dla mnie od razu lepiej by to wyglądało.

Ale się nagadałam, a nie wiem czy mnie w ogóle zrozumiecie Smile

Łot??? W sensie, że MM powinna być bokiem? Tongue
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Aż się cofnęłam do zdjęć, aby zrozumieć o czym mówisz Lady i faktycznie, zdjęcie jest naklejone "bokiem" do otwierania, nie zwróciłam na to uwagi, a zgadzam się z Tobą w 100% Smile
Odpowiedz
Ja już rozumie! Big Grin
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl