Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
Rany Madziu właśnie odkryłam Twoją morską szafeczkę, Dudo, po prostu Dudo.
A te farby, cudnie się nimi pracuje, a przecież ja mam tylko podróbki innych firm ;o))
Odpowiedz
Reklama
Nadrabiając zaległości - zerknęłam nieco wstecz. Nie wiem jak to robisz, ale potrafisz "sprzedać" przepych Wink turkusowa toaleta w złocie jest przeurocza, zdjęcia nieźle się w niej komponują, nie są tutaj tak "z głupia". Sama pewnie bym się nie odważyła takiej mieć, ale nie zmienia to faktu, że jest cudnej urody Smile a co szktułki z MM - czytam komentarze i się zastanawiam o jakie lusterka chodzi bo myślałam, że to jakieś turkusy są, a później ogarnęłam, że to się tło odbija w lusterkach... ech. Dół - super arabeski, fajna faktura. Przykład tego, że jesteś w stanie zrobić prawie wszystko w różnych stylach Smile
Odpowiedz
Jasne Marta że rozumiem o co ci chodzi. Bardzo podoba mi się ten długi wpis.Doskonale cie rozumiem i przyznaje rację.Jest jeden myk.Produkt jest już gotowy a klient myśli inaczej niż twórca.Mozna tworzyć jak się lubi ale nie można się zawalić swoimi pracami.sukces polega w tym by zrobić to co się sprzeda.Drugi raz takiego pudełka nie zrobię a pokazało mi że moje obserwacje gustów są prawidłowe.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dzisiaj przedstawiam wam moje pudełko na nitki.Dotychczas trzymałam je w metalowym pudełku po ciastkach.Od czasu gdy moje dziewczynki nauczyły się szyć to nitki magicznie zaczęły się plątać a igły gubić.Postanowiłam sobie zrobić "niciarkę" taką troszkę "zjechaną".Użyłam ryżowego papieru Stamperii.Papieru do scrapu i scrapkowe dodatki.Bejca,lakier kredówki Americany.Kupiłąm dwa słoiczki farby rok temu i mam je i mam....jakby się magicznie odnawiały w tych słoiczkach.Jak je kupowałąm to się zastanawiałam czy nie kupić więcej co by mi wystarczyło chociaż na jeden mebel. Pomalowałam nimi już sporo rzeczy a wydawało się ,że słoiczki niewielkie.Może nie cały mebel ale pudełka ,fragmenty mebli a nie zużyłam nawet połowy.


Załączone pliki Miniatury
                   
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Jej, jak fajnie robić coś dla siebie Smile Też używam papieru scrapkowego, Twój jest cudny. A i ten papier Stamperii mam w swoich zbiorach, czeka spokojnie na swoją kolej. Ładnie je połączyłaś. Też mi się marzy własna zdekupażowana niciarka, ale poczekam na przeprowadzkę i wtedy się zorientuję, w której szafce będzie stać i stąd jakie ma mieć wymiary.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD jeżeli masz taką mała maszynę do szycia to ja mam taką Vintage niciarkę do odnowienia.Na razie drukarka na niej stoi.To taki jakby stoliczek z klapką i w środu wyłożony żółtym atłasowym materiałem.Ten papier to kupiłam rok temu i do niczego mi nie pasował chociaż bardzo mi się podobał.Pudełko z którego zrobiłam ten przybornik kupiłam dla kilentki.Miała być w Egipskie wzory ,ale zrezygnowałam z tego zlecenia chociaż kupiłam wszystkie materiały.Jej oczekiwania wzrastały wraz z każdym mailem do mnie.Zakupię jeszcze takie pudełko i zrobię takie Egipskie bo już mam wizję tego i ona dała mi dużą inspirację .Tylko,że chciała za niewielkie pieniądze coś co kosztem samych materiałów by przekraczało to co mi chciała dać.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Skoro o maszynie mowa Smile Moi rodzice mają na strychu starą maszynę do szycia na żeliwnych nogach. Widzieliśmy już ją jakiś czas temu i zapowiedzieliśmy, że ją za jakiś czas porwiemy do siebie. Ten czas nadchodzi za tydzień. Trzeba będzie jej się przyjrzeć jeszcze raz. Na pewno potrzebuje odnowienia, nie pamiętam już w jakim stanie jest blat. Póki co myślimy, by stała w sypialni.
Aaa niciarka musi być gdzieś pod ręką na parterze. Widzieć się raczej nie będą Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Zakochałam się w tej Twojej niciarce. Jest cudna Wink Świetny motyw i wykonanie super Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję Haniu i Marzenko Tobie również.Nie mogę się doczekać odnowionej maszyny.My też taką mieliśmy, ale mama komuś oddała.Jak urodzily się dzieci to wiele rzeczy szyłam ręcznie co by nie hałasować ...jak miałam problem z saśnięciem.Ta niciarka którą mamdo przeróbki jest też idealna jako stolik do kawy czy pod laptopa .Taki przybornik pod ręką Smile.Jak znajdę zdjęcia ,które jej zrobiłąm to pokażę.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dziękuję Oli Blush Mery bardzo dziekuję.Masz racje i biżuterię też można trzymać.Co do maszyn to moja 90-o letnia sąsiadka w Łodzi nadal ma taką maszynę szyjacą.Cały czas coś na niej produkuje.Powiedziała,że po jej śmierci chce bym ja sobie zabrała.Maszyna błyszzy jak nówka.tak o nią starowinka dba.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl