Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
@ Martag dziękuję Smile.Cieszę się,ze chociaż nie w Twoim guście to się Tobie podoba.Tak naprawdę to za dużo kolorów na nim nie ma.Elementy jak najbardziej ,ale też tylko kilka.Jeżeli ramy są złote to u mnie musza coś mieć.Tylko czyste drewno lubię gładkie.
@Cavi. Może na zdjęciu ten różowy jest intensywny ale tak naprawdę jest przygaszony.Różowy nie jest moim kolorem jeśli chodzi o ubrania ,ale mam taką jedną różaną kieckę którą uwielbiam.Pokochałam róż jak urodziłam pierwszą córkę.Ta róża z obrazka jest tak cudna jak róże w moim ogrodzie.Kocham różowe róże.Te co mam pięknie pachną.Gdyby te róże na papierze były szkarłatne blejtram byłby wtedy ciężki i pełen powagi.Różowy kolor ma też znaczenie ochronne.W symbolice chroni przed złymi urokami i takie tam Wink.
@Dzięki Grażynko Smile
@Merilon bardzo się cieszę,ze mogłam Ciebie zainspirować.Ty mnie zaintrygowałaś.Czekam na efekty tej inspiracji Smile

Dziękuje Haniu Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Mnie sie podoba. Piekne kwiaty.
Odpowiedz
I ja jestem jego fanką Big Grin Najbardziej podoba mi się niejednolite tło i dobór kolorów. Reliefy cudne! O, jak dobrze, że nie pominęłaś boków.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(03-24-2015, 02:05 AM)martag90 napisał(a): Sporo elementów, ale nic mi nie przeszkadza, wszystko świetnie współgra Smile bardzo mi się podoba Smile w ogóle zauważam, że od jakiegoś czasu zaczynają podobać mi się rzeczy, o jakie wcześniej bym się nie podejrzewała. Ech, to forum... Big Grin

O! Wypisz-wymaluj jak ja! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Pudełko z elfem: też miałam wątpliwości o trwałość, ale skoro lakier to 0'k, powinno przetrzymać wycieranie kurzy Wink - i ja należę do nielubiących różu, ale Twoje róże są urocze Smile
Kartka słodziuchna, nie czepiaj się jej!
Obraz na blejtramie ciekawy, i choć znowu róż to jednak znowu jestem na tak Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Smile.Róże lubię różowe jak już wspomniałam.Najpiękniej pachną.W zasadzie lubię wszystkie,ale na papierach do decoupage najczęściej są różowe lub żółte.Teraz przedstawiam wam blejtram z odzysku.Było coś innego na nim.Nadruk. Potraktowałam go gesso.Potem pobieliłam i zrobiłam decoupage.Papier ryżowy Stamperii. Róże znowu różowe a tło jak widać.Tło papieru jest w kolorze w jakim jest i farba A.Sloan Provence ,więc to jej użyłam do wtopienia papieru w tło.Reliefy zrobione na biały wypełniacz do drewna.Pomalowane wspomnianą farbą.Na papierze były dwa czarne motylki.W ich miejsce powstały te z szablonu z uwagi na to,ze motyle sugerowały by obraz był zrobiony poziomo ,a mój blejtram ma z tyłu wieszak który sugeruje pion.Dlatego nastąpiła zmiana.Motylki są kolorowane przez moją 11-letnią córkę.To ona wybierała kolorystykę.Nie wtrącałam się.Wszak to zabawa.Reliefy podkreśliłam brązową metaliczną farbą.


Załączone pliki Miniatury
               
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Sliczne. Tez sobie kiedys zrobie cos na blejtramie.
A corka wkracza do grona pozytywnie zakreconych dzieciakowSmile
Odpowiedz
ooo fajne, fajne....Stara rzecz - nowe życie Smile
Odpowiedz
Jeszcze kilka takich prac i przyjmę każdy róż w Twoim wydaniu w ciemno Big Grin prześliczne Smile aż mam ochotę zrobić coś takiego "napakowanego" i jednocześnie nieprzeładowanego i pięknego. Ale czy się uda? Trzeba umieć wyczuć granice. Ty robisz to świetnie. Może jak pokończę wiszące prace to spróbuję...
Odpowiedz
Omatko! I ta Twoja córka tak umie dokładnie te malizny pokolorować?!?!?! Szacun wielki!! I kolorki dobrała idealne! Oj, następna artystka nam tu rośnie Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl