Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
Ładny "staroć". Taki z dna szafy praprababci. Kompozycja frontu bardzo stylowa i taka... spójna (to chyba dobre określenie). Wieko klasa.
Odpowiedz
Reklama
Bardzo dziękuję dziewczynki za miłe słowa.
Virgo...ja lubię takei prababcine szafy.Jedną taką starą szafę mąż mi przywlókł z ulicy jako prezent urodzinowy.Nawet zaczęłąm ją dekorować, ale Aria mi do niej wchodziła, więc dokończenie jej zostawiłam na póżniej.
Natabusku dziękuję przyznam ci rację bo łatwiej jest coś teraz znaleźć.
Grarutku takich niciarek to też więcej by sie przydało.W tej trzymam te wszystkie podstawy, które używają moje dziewczeta.Poręczne jest i nie będzie juz :"Mamo a gdzie jest ta duża igła?"Jak na razie odkłądają na miejsca.Sądząc po tym jaki maja porządek w komodach to sądzę ,że w niciarce burdelik też zagości.
Malola Smile Dziękuję.Z robieniem dla siebie to jest tak,ze człowiek nie myśli zbytnio,nie cuduje tylko sobie tam ciapie.A na zamówienie to się denerwuje ,przeżywa,trzęsie nad tym i częst coś skopsa.
Muszka moja Droga ja mam podobnie.Pomysł jest,przystępuję do realizacji,potem zmenam koncepcje i powstaje zupełnie coś innego.To pudło rozpoczete stało i stało zanim mnie potrzeba nie naszła.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Jest PRZEPIĘKNA !! wszystko mi się w niej podoba...no może oprócz tych guzików, ja bym ich nie dawała, ale to tylko dlatego że ja od urodzenia mam jakąś wrodzoną awersję do guzików...no po prostu ich nie trawie, nie cierpię i w ogóle brrrrr... ale to ja Wink pomijając ten szczegół, niciareczka jest cudna, kolory, postarzanie - cudo Smile
Odpowiedz
Gapię się i gapię i nagapić nie mogę. Magda świetna praca . Na twoich pracach tak dużo się dzieje . Jednak wszystko jest skomponowane ze smaczkiem i fajnie kolorystycznie dobrane. BRAWO.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Merilon dziękuję Smile.Guziki sa po to co by papny pamiętały,ze tam są przybory do szycia.A na guzikach sa pasujące do reszty wzorki.
Wiola dziękuje Smile.Dzieje sie na moich pracach dużo bo chyba przesiakam taką naćkaną Perską kultura.Jak się tak napatrzę na szaro i buro ubranych ludzi to mi się chce odmiany.
Dzisiaj moja starsza córka wróciła do domu i mówi do mnie:"Mamo miałam dziś ustny egzamin z polskiego i opowiadałam o Tobie bo miałąm opisać osobę z rodziny"( ona zdaje język polski jako język obcy).Pytam się jej:"No dobra a co powiedziałąś?"Odparła:"No ze masz czerwone włosy, ale farbowane bo Twoje są kasztanowe...no i że jesteś niska oraz ,że nosisz bardzo kolorowe ubrania..."Wink Czyli na moich ubraniach też się dzieje.Powiedziałąm, że dobrze by brzmiało w "żywych kolorach".
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Oj, przytuliłabym taką niciarkę Smile Przepiękna. I bardzo do Ciebie pasuje.
Moi rodzice też mają taką maszynę, służy jako stolik pod różności, ale jeszcze pamiętam jak moja Babcia coś na niej szyła, na elektrycznej nie chciała Wink
Odpowiedz
Reklama
ten papier stamperii fantastyczny a całość bardzo udana Smile wg mojego gustu podarowała bym guziki, choć ich bytność jest uzasadniona Smile ładnie zjechana Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl