Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze przed papieżem...
#41
Nie wątpie, że może być pomocny. Przeglądając moje serwetki sam wybiera, które mu się podobają i które mam przyklejać Smile niekoniecznie te same co ja Smile

A oto coś, co robiłem jakiś czas temu. Nic już nie wyczaruję z tego. Te w miarę udane wrzucam na fotkach, te nie udane będę prówał zmyć jakoś.

No więc kolejno:
GREEN
   

RED
   

WHITE
   
Odpowiedz
Reklama
#42
Kradnę tę z różowymi kwiatami jabłoni. Są świetne! Smile Może nałożyłabym troszkę więcej lakieru, chociaż takie też ładne.
Odpowiedz
#43
Wow! Brawo! I nawet dwuskładnikowca widziałam!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#44
Ja nie wiem dlaczego Ty chlopie marudzisz. Trzeba miec jaja, zeby cos robic. A Ty jak widac masz i to roznokolorowe. Tak trzymajSmile
Podoba mi sie to jajko z krakiem. Dodalabym mu tylko jeszcze ciut blysku, ale moze to wina zdjecia. No i moze te z zielonym tlem ciut ciemne sie wydaja, ale co tam. Wiosna idzie, trawa sie zieleni...niech bedzie kolorowo i wyraznie.
A synkowi tez daj cos do roboty. Niech maluje, wycina....jak bedzie tak bedzie...bedzie cudnie.
Odpowiedz
#45
Z Serii WHITE to z kurczakiem popękane - dla mnie. Normalnie jak by miał za chwilkę wygramolić się z niego kolejny kurczak (bo jeden na "obudowie" Wink)
Kurczę, nieźle poczynasz sobie, próbujesz różności dekupażowych. I super, z czasem sam stwierdzisz co Ci najbardziej leży, co najbardziej odpowiada.
Dzieci lubią pomagać jak widzą, że robią coś potrzebnego, coś przydatnego. Asystenta masz jak ta lala.
Super, super, super !
Odpowiedz
#46
Sztućce bardzo mi się podobają poza ostatnim zestawem ale to tylko technicznie rzecz biorąc.Jaja przepiękne.Wstyd się przyznać ale ja ani jednego jeszcze nie ozdobiłam. Podoba mi się Twoja metodyczność i uporządkowanie.Tej cechy ja nie posiadam.Wystarczy mi to,ze muszę w chałupie mieć wszystko na miejscu poza moja "pracownią" Wink. Powiem Ci ,ze imponujesz mi tym co robisz.Brawo!!!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#47
no no widać progres i to znaczny - jedyne czego im brakuje to połysku czyli miliona warstw lakieru wtedy nabiorą takiego szlachetnego błysku
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#48
Moretti, zawsze wiedziałam, ze z Ciebie facet z jajami Big Grin No świetne te pisanki, takie mocne kolory, gęste motywy, kolorowo, optymistycznie, brawo. Spęki dwuskładnikowe modelowe!
Odpowiedz
#49
Dla mnie pisanki bomba! Szczególnie upatrzyłam sobie kurczaka z laseczką Wink) Słodki jest Wink))
Twoje pisanki są takie zapełnione w całości za co szczególne brawa!
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#50
Jesteście wyjątkowe !!! Smile
Nie, żebym miał potrzebę Wam słodzić Smile ale po prostu zaglądałem tu wcześniej czytając komentarze pod sztućcami, a później pod pisankami i nieraz po przeczytaniu jakiegoś komentarza zaryczałem donośnie jak łoś czy daniel na rykowisku (pomijam jelenia, bo nie każdemu się dobrze kojarzy).
Powiem Wam szczerze liczy się dla mnie każda opinia, czy to z forum, czy to z otoczenia i kiedy widzę, słyszę lub czytam słowa zachwytu nad czymś, co zrobiłem, a nie jest jeszcze na tyle doskonałe, by mi się podobać, to jest to dla mnie swoistym DOŁADOWANIEM.
A jeśli już miałbym się skupić tylko na Was - tylko na tym forum, to oważam, że trafiłem w wyjątkowe miejsce, na wyjątkowe istoty o wyjątkowej wrażliwości i z wyjątkowym poczuciem piękna.
Dziękuję za Wasze teksty, które po prostu dodają mi sił na codzienne zmaganie się z przeciwnościami losu, na walkę o zdrowie i ogólnie dają tego kopa, by robić coś nowego.
W końcu... "Kto stoi w miejscu, ten się cofa"

A więc jak tylko mi się uda, wrzucę coś z moj ego nowego projektu, w którym każda z Was ma swój udział , bo poniekąd zmobilizowała mnie do dalszej pracy.
Dziekuję i pozdrawiam Was serdecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl