Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Ula aleś się narobiła Smile. Zabieram wszystkie z różami .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
I mnie się z różami bardzo podobają, zwłaszcza na pojedynczych zdjęciach. Działasz Kobieto ostro! Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oj kobietki to ledwie ociupinka, ile poszło w ludzi bez zdjęć to nawet nie zliczę ;o)))
Odpowiedz
I mnie te z różami najbardziej się podobają. A i ta z reliefem fajna. Ula, natworzyłaś pięknie!
Odpowiedz
szaleństwo! ja zrobiłam w tym roku... dwie. A tu taki hurt. A jakość pierwsza! Jestem pod ogromnym wrażeniem czystości tych jaj, szczególnie białych. Ani jednego paproszka! mnie się zawsze milion przyczepi Sad no i ta porcelana przy tym... i migotliwe drobinki.
Odpowiedz
Ja tak zacznę od kuferka.Juz podziwiałam go na fb a teraz jeszcze zdradziłąś ,ze ten piękny efekt to zimna porcelana.Nie wiem co to takiego i zajrzałam na bloga Edyty ale niestety nie widż eprzepisu.Chyba do niej na piszę bo ciekawość mnie zżera.Pisaneczki bardzo fajne.Trudny wybór.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
To może niech Ula napisze na czym ten efekt polega . Jak się go robi Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Tylko podziwiać Smile I ilość i jakość Smile Zazdroszczę zwłaszcza tej pięknej bieli, nieosiągalnej dla mnie.
Odpowiedz
Witam w dzień świąteczny w moim wątku.
W wolnej chwili zapiszę w tutorialach coś dla Was na temat zimnej porcelany.
Dzisiaj pokażę Wam moje wierconeczki, a za wszystkie komentarze odnośnie wcześniej pokazanych pisanek dziękuję.
Strasznie się cieszę jak ludziom podoba się to co zrobiłam ;o)))


                   

                   

       

       
Odpowiedz
Wszystkie śliczne, ale najbardziej ta pierwsza, z ptaszkiem - zabieram Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl