Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
widzę że wzięło Cię na ażury i dobrze;-D
moje z dwoma ptaszkami,cudne jest, ten wzorek wiercony idealny jest, taki leciutki,delikatny;-D
Odpowiedz
Reklama
Wszystkie są bardzo, bardzo ładne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tak, widzę że ptaszkowe i motylkowe najbardziej się podobają, najszybciej się też sprzedają ;o)
Odpowiedz
Różne i wszystkie bardzo ładne. Wyszkoliłaś się superowo!
Odpowiedz
Ale cudeńka! No nie zadziwię nikogo, mówiąc, że ptaszkowe ze spękaniami posiadły moje serce. Śliczotki. Ula, cuda robisz tym wiertełkiem Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Nie będę się rozdrabniać bo wszystkie są cudne . Na ostatniej piękny relief. Podziwiam za wiercenie - fantastycznie Ci wychodzi. I ten krak - miodzio .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa, to zawsze mnie podnosi na duchu i dodaje wiary we własne siły ;o)))

Teraz zaprezentuję Wam moją torbówkę, którą zrobiłam dla Malolki.
Specjalnie wybrałam taką większego kalibru ;o))
Zakuta w sreberko, a wzór zalany preparatem do szklenia, ale jak widać dałam go zbyt wiele i zrobił się mleczny, ale na zdjęciach Malolki widziałam, że zrobił się bardziej przezroczysty, niż był kiedy ja robiłam zdjęcia ;o))))


           
Odpowiedz
Dziękuję.
Nie to jakieś gęste mazidło, które się samopoziomuje ze Stamperii, przywiozłam z warsztatów ;o))
Odpowiedz
piękna, a ten krak na motywie to już w ogóle wymiata
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba to zestawienie srebra z polnymi kwiatami Smile Super Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl