Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
#61
No fajnie wyszły ramki. I dobrze, że nie są identyczne. Identyczne to małe, sprytne, wszystkorobiące ludziki potrafią... Wink
Odpowiedz
Reklama
#62
Bardzo ładne Smile
Oj, dawno nie pracowałam z jednoskładnikowcem...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#63
Witaj, pierwszy raz zagladam. Od razu wpadl mi w oko tygrys, kociak tygryskowy wlasciwie Smile... bardzo klimatyczny motyw. Damie jestem w stanie sporo wybaczyc, bo pomimo nieustannej eksploatacji uwielbiam Muche i secesje niezmiennie. Ale cos z tzw miedzy wierszy wychodzi, ze niezbyt jestes zadowolona z kursu... przykro to slyszec. Kombinuj sama, na zdrowiej wyjdzie Smile
Rameczka z jednoskladnikowcem slodka, choc ja za tym krakiem nie przepadam ani ciut.
Odpowiedz
#64
Bardzo ladne.
Podoba mi sie kompozycja i...moj ulubiony krakSmile
Odpowiedz
#65
(05-17-2014, 11:44 PM)craftingbydominique napisał(a): Witaj, pierwszy raz zagladam. Od razu wpadl mi w oko tygrys, kociak tygryskowy wlasciwie Smile... bardzo klimatyczny motyw. Damie jestem w stanie sporo wybaczyc, bo pomimo nieustannej eksploatacji uwielbiam Muche i secesje niezmiennie. Ale cos z tzw miedzy wierszy wychodzi, ze niezbyt jestes zadowolona z kursu... przykro to slyszec. Kombinuj sama, na zdrowiej wyjdzie Smile
Rameczka z jednoskladnikowcem slodka, choc ja za tym krakiem nie przepadam ani ciut.

Dominiko to nie jest tak, że ja nie jestem zadowolona z kursu, bo jestem ;o))
Cudownie było bawić się pędzlami, farbami i cudami decoupażowymi w gronie 30 kobiet ;o)
Tylko często podkreślam to, że choćby nie wiem kto (tu panie ze Stamperii) prowadził kurs nie jest w stanie przekazać Ci całej swojej wiedzy, bo nie jest.
I przykro mi, że pracę którą podarowałam siostrze po roku praktycznie szlag trafił ;o( (nadal wisi i z daleka nie straszy tym popękanym dwuskładnikowym krakiem, ale z bliska widać, że to raczej nie tak miało wyglądać).
I być może one wspomniały o tym że trzeba to zabezpieczyć, ale uwierz mi nie pamiętam tego faktu, bo gdyby faktycznie wspomniały, to przekopałabym warsztat szwagra, żeby znaleźć odpowiedni pędzel i lakier.
Byłam i jestem zadowolona z kursu, a już fakt, że siostra chce powiesić wypociny moich rąk na swojej ścianie wprost wyniósł mnie pod niebiosa ;o))
I dlatego właśnie teraz tu jestem ;o)

Dziękuję za miłe słowa o moich rameczkach, sama nie jestem na 100% przekonana do tego jednoskładnikowca. Prace z nim jakieś takie brudne mi się wydają, ale co tam, mam, to muszę zużyć, a najważniejsze by jakoś tę pracę skomponować tak by wszystko do siebie pasowało, piszecie, że mi się udaje, więc czuję się tak jakbyście lały miód na me serce ;o))
Odpowiedz
#66
Wdzięczne bratki i motyle, lekkie i delikatne... bardzo wdzięczne ramki Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
Nie wiem dlaczego piszesz że jednoskładnikowy'' brudzi ''. Ja go lubię i bardzo mi się podobają prace z nim .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#68
No to chwala Bogu, ze bylo ok Smile. A brudny Ci sie wydaje, bo peka nieregularnie, tak?
Odpowiedz
#69
Nie kumam o co z tym brudzeniem chodzi Sad
Odpowiedz
#70
Może o to, że gdy położy się go za cienko prześwituje ciemna farba?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl