Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Ależ się posypało ;o)))
Dziękuję za wszelkie Wasze miłe słowa a i sugestie mniej pozytywne nawet jeśli chwilowo są "płachtą na byka" i budzą moje oburzenie to potrafię sobie je wytłumaczyć i przetłumaczyć, że one nie do mnie a do moich pomysłów i po to by mi coś unaocznić, by wspomóc mój rozwój ;o)))
A tak prawdę mówiąc moje kochane to dopiero piąte pudełko w mojej karierze decoupażystki ;o))

Vikuś w tym miejscu dziękuję specjalnie Tobie, a to dlatego, że takie zaangażowanie, długaśne opisy tego co można by inaczej uczą najbardziej.

A te nutki w takim chaosie bo to taka serwetka ryżowa jest ze stamperii ;o))

Decou Ty nie kombinuj i się nie zbieraj do tego transferowania jak ta przysłowiowa sójka za morze tylko ruszaj do dzieła ;o)))
A lakier to powtórzę jak i moja poprzedniczka: Vidaron akrylowy jedwabisty połysk i z pewnością jest tańszy niż werniks ;o)))
Wybacz garut że dziś się nie odniosę do wszystkich wpisów, ale idę spać bo mnie dziecko wygania, a ja po 11 i 10 w pracy faktycznie padam na ryjek ;o)
Kolorowych snów dziewczynki
Odpowiedz
Reklama
Zgadzam się z Natabuskiem Happy


(06-18-2014, 10:46 PM)Pasada napisał(a): Decou Ty nie kombinuj i się nie zbieraj do tego transferowania jak ta przysłowiowa sójka za morze tylko ruszaj do dzieła ;o)))
A lakier to powtórzę jak i moja poprzedniczka: Vidaron akrylowy jedwabisty połysk i z pewnością jest tańszy niż werniks ;o)))
Kombinować przestałam i do transferów na vidaron się wzięłam Gunsmilie
Zabrałam się za skrzynkę na wino. Może już jutro pokażę.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Zgadzam się ze zwolennikami rozsypanych nutek - są świetniasteExclamation Tak świetniaste, że (jak dla mnie) winny być główną ozdobą pudełeczka i zamiast fortepitanu machnęłabym kilka tych nutek i na wieczku, ale ciemnych tym razem.
Ale oczywiście, to tylko moja muzyczna wizja. Jestem przekonana, że ile nas tu jest Gossip, tyle pomysłów by się znalazło Idea Jednych subtelnych, innych radykalnych, a najważniejsze jest przecież czego chce klient Naughty bo to o jego zadowolenie wszak chodzi.
Generalnie, pomysł przedni i wykonany śpiewająco, jak z nut Cyklop
Odpowiedz
Witaj Pasado! Smile
Zabłąkałam się dzisiaj w Twoim wątku i z przyjemnością zobaczyłam jak wielkie zrobiłaś postępy. Smile I jak wiele się nauczyłaś u nas na Forum - zawsze uważałam, że Forum lepsze od kursów Smile Chociaż najlepsze są spotkania na żywo, czyli Sabaty!!! Big Grin

Podziwiam zapał z jakim podchodzisz do nowych wyzwań - zazdroszczę transferów, bo ja do nich jak do jeża... A to pudło na serwetki to po prostu piękne jest - to mówię ja, Zuza, nielubiąca staroci i francuskich napisów! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Na wstępie mojego.... wpisu przepraszam, że tak późno odpowiadam na wpisy ale małe problemy z netem zastopowały moje wpisy. Zaglądałam z pracy, ale czasu na wpisy nie było....
Nie bardzo po polsku ten wpis wyszedł ;o))

Natabusku dziękuję za "fajną dziełchę" zawsze to miło przeczytać o sobie coś takiego ;o))

Decou Tobie również dziękuję za przyłączenie się do tej opinii, byłam widziałam Twe transfery, powaliły mnie na me panele ;o))

Mery miło mi, że zajrzałaś do mnie i zechciałaś wpisać kilka słów ;o))
gerda po takich wpisach mam uśmiech od ucha do ucha ;o))

Zuza cieszę się, że zabłąkałaś się w moje progi ;o))

Żeby nie było, że ja przez ten czas nic nie robiłam to pokażę Wam moje ostatnie cudo, napatrzeć się nie mogę, co zrobiła z tym koszem odrobina czarnej i białej farby ;o))

Kosz z odzysku ;o)) jakaś moja sąsiadka dostała z wielkiej miłości od fantastycznego męża lub z wielkiego jego wyrzutu sumienia, bo ją zdradził ;o)) [wybierzcie sobie wersję, w zależności od nastroju :o)))]
W każdym razie kosz wylądował przed śmietnikiem, a z niego do mnie ;o)

A i obiecałam gdzieś w innym wątku, że pokażę mojego psa, więc przy okazji bo się w kadr wcięła ;o)) prezentuję Tessa lat 8 kocha wszystkich włącznie z listonoszem i złodziejem (choć ten jak na razie do nas nie zawitał i oby nigdy tego nie zrobił ) przez szwagra nazywana Teresą ;o) złota Golden Retriwerka z każdym linieniem coraz bardziej ruda ;o))

           
Odpowiedz
Przepięnie się prezentuje ten kosz z tymi ślicznymi serduszkami, bardzo bardzo Smile a piesio jeszcze fajniejszy Smile
Odpowiedz
Reklama
Mnie urzekły serducha . Są cudne Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Kosz przecudny, kwiaty piękne, serduszka takie, że zakochać się można od samego patrzenia na nie, no a piesek jak widać kocha piękno Twoich dziełSmile
Odpowiedz
To ja najpierw o zwierzaku. Cuuuuuudny! Piękny! Crybaby My takiego mieć nie będziemy... za często wyjeżdżamy. Zazdroszczę tej ślicznej psinki Heart

Do rzeczy. Gdy zobaczyłam koszyk, od razu wzrok mi powędrował na prawo, w salonie stoi mi od zakończenia roku szkolnego podobny, cały biały, ale dół z szerszych pasków i też coś wisi, a mianowicie różowe shabby serduszko (nieudane Big Grin). Może i ja się za nich wezmę kiedyś... Inspirację mam Smile
Twój koszyk naprawdę wygląda cudnie, te serca są kropką nad "i" - jak to Mer czasem mówi. Świetnym wyborem był ten przaśny sznurek. Całość: brawa.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Kosz na pewno dany z wielkiej miłości! A ona go wyrzuciła.... Sad Ale Ty znowu przywróciłaś mu "życie", więc teraz Tobie wielka miłość pisana po wsze czasy! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl