Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Kosz super. Ladnie sie teraz prezentuje. Ale bardziej mi sie podobaja serducha.
Odpowiedz
Reklama
Serduszka są naj...!!! Bardzo podoba mi się ich przetarcie.
a tam z boku co dynda? Jakaś widelco-gracka? tak jakoś mnie intryguje.
Odpowiedz
Lady_Sonko - dziękuję, faktycznie palce odrobinę cierpną od trzymania tych "maleństw"
Gararut - ja również się cieszę, że wyrzuciła, jak tylko go ujrzałam miałam wizję jego nowego wcielenia ;o))
Merilon - dziękuję ;o)
Wiolka42 - cieszę się, że chociaż serducha Ci się spodobały ;o))
Asiek - dziękuję, faktycznie to te piękne różowe kwiaty dopełniają i ożywiają kompozycję ;o)
DecouDream - psina podróżuje z nami przez pół Polski (to na Mazury, to w okolice Warszawy), a że nie mam auta, a w autobusie zdarzają się "nieprzyjemne incydenty" z jej strony pozostaje nam jedynie PKP i co tu dużo mówić, bywa różnie...
Co do kosza, to cieszę się, że kogoś zainspirowałam ;o))
Zuza - dziękuję i mam nadzieję, że te "po wsze czasy" kiedyś nastąpi ;o)))
Shanna - serducha były na końcu, na tzw dokładkę ;o)) jak to mówi pani na inspirello, :"kto bogatemu zabroni" ;o))))
Ataner - dziękuję, taras to w tym wypadku za dużo powiedziane ;o)) mam w salonie duże okno balkonowe, a tam gdzie moi sąsiedzi mają balkon ja mam mały ogródek, bo mieszkam na parterze. Kosz stoi na rogu małego chodniczka przed oknem (około pół metra) ;o))
Virgo - dziękuję, przetarcia tylko tak dały się zrobić;o)) a to to co Cię intryguje w tle to właśnie taka głęboka łopatka i "widelec" z jakiegoś grubego plastiku do grzebania przy moich kwiatkach ;o))
Odpowiedz
super te serducha i przetarcia na biało czarnym wyglądają chyba najlepiej Smile dodatkowo ja wole małe rzeczy ozdabiać bo na duże przeważnie braknie gdzieś serwetki albo trzeba za bardzo cieniować a ja tego nie umiem ;d
Odpowiedz
FutrzaQ - ja cieniowania również się dopiero uczę ;o))

Pokażę Wam jeszcze co wymodziłam dla nauczycielki na zakończenie roku. ;o))
Inspiracją była wcześniej zrobiona przeze mnie zakładka do książki.
   
Jedna wytyczna miało być nieeebieeeskoooo ;o)) bo pani lubi niebieski ;o))
Kombinowałam zdjęcie pani na wieku, a zdjęcie klasy w środku, bo pudło miało być dodatkiem do prezentu od wszystkich dzieciaków. Ale że dzieciaki wykombinowały kolaż ze zdjęciami to nie chciały więcej zdjęć.
Z kolei ja nie chciałam, by te pudełko było "bezosobowe" więc zdjęcie pani wskoczyło do środka, a na wierz dziecię me wymyśliło sowę. Sowę (bo pani wystąpiła jako sowa w ich wspólnym drzewie genealogicznym, które wspólnie robiły w pierwszej klasie).
Pinterest w tym wypadku był pomocny i za 4 podejściem znalazłam właściwa sowę, wprost idealną ;o)
Ich pani to kobiecinka drobna, zawsze elegancko ubrana z makijażem i dobraną biżuterią do stroju, więc sowa pasowała idealnie, ale jej kolory do kolorów pudełka już niekoniecznie. Była seledynowo paselowo zielona, całe szczęście, że podczas wydruku w ksero drukarka zrobiła przekłamanie w turkusy ;o))) Alleluja ....

               

       

Środek za to załatwiłam koncertowo. ;o(
Żeby bejca nie przebiła przez białą farbą pociągnęłam ją lakierem i było ok, podmalowałam na biało, żeby było coś widać na tym niebieskim, zadowolona przykładam wieko i co.....
I pani "dynda" na huśtawce do góry nogami ;o((
W związku z tym, że rozmontowałam zaczepy to się machnęłam i musiałam wszystko zrywać. Po zerwaniu zapomniałam pomalować lakierem i bejca przebiła białą farbę ;o((
Podmalowałam, przygotowałam wszystko do kolejnego transferu i co sie okazało????? Że podmalowałam dokładnie tak samo jak poprzednio ;o((
Dlatego napis wylądował na górze zamiast na dole, musiałam tak zostawić, bo już nie miałam czasu tego zdzierać i przerabiać ;o((
Zdecydowanie lepiej ten napis by pasował na dole, ale....
Jedyne pocieszenie w tym, że pani była zachwycona, ale czy rzeczywiście?

       

Oczywiście pani dostała również zakładkę do kompletu ;o))

Piszcie jak Wam się podoba, albo co się nie podoba.
Całe pudło jest pomalowane lakierem z dodatkiem srebrnej farby z empiku. Farba się fajnie rozpuszcza i zostawia taki perłowo srebrny połysk.

A tak poza tematem, w empikach są letnie wyprzedaże i większość serwetek i chusteczek jest przeceniona - 50% jeśli coś Wam tam wpadło kiedyś w oko warto zajrzeć ;o))
Odpowiedz
Pasada ale ja nie powiedziałam że mi się kosz nie podoba Smile. Jeśli chodzi o zestaw niebieski to zakładka super . Moja ulubiona kolorystyka świetne przetarcia . W pudełku bardziej podoba mi się spód z transferem niż ta góra . Jakoś to serce mi nie leży . Środek bardzo pomysłowy .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Pasada - to Ty z Pruszcza jesteś?!?!?! To całkiem niedaleko! Smile

Pudełko jak dla mnie - lubię niebieskości i uwielbiam niezapominajki Smile
Jedyne, co mi się nie podoba, to to "cool" - ale jam znana przeciwniczka obcojęzycznych napisów... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zakładka fajnie zrobiona, chociaż ja bym wyrzuciła ten czarno-pomarańczowy dzyndzołek Big Grin
co do pudełka...chyba nie moje klimaty. chyba to serce przytłacza, sama nie wiem. boki i spód pudełka-bardzo fajne, reszta-sama nie wiem. chyba to rzecz gustu, więc się nie przejmuj moim wpisem Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Asik by wyrzucił pomarańczowy dzyndzołek, dla mnie jest ok, łączy się z kolorem w kwiatkach, ja bym pewnie perełki usunęła i ewentualnie kolor sznurka zmieniła. Ale generalnie zakładka bardzo mi się podoba.
Jeśli chodzi o szkatułkę, to też Smile Wygląd zewnętrzny bardzo ładny, wnętrze - ten biały podkład pod transfer jest niejednolity i on mnie trochę razi, bo spód śliczny. Wierzę, że pani zachwycona, bo praca fajna i od serca dana Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pies piękny. Taka przytulanka Wink

serducha sa świetne. Bardzo mi sie podobają Wink

Pudło pierwsza klasa!
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl