Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Ula, gdzie jesteś? Opowiadaj jak ją stworzyłaś Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Powiem,że mi się szalenei podoba!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
(10-27-2014, 10:57 PM)Vika napisał(a): Ula, ależ ona wygląda jak zmrożone, rozgwieżdżone, zimowe niebo Smile Ten granat przemieszany z czernią, te jasne błyski gwiazd...
Mnie się podoba!

Vikuś gdzieś Ty tam te gwiazdy wypatrzyła????
Toć to zwykła butla po tanim winie, poetka się w Tobie odezwała ;o))))
Odpowiedz
Ty mi tu nie pitol, ja tam maleńkie gwiazdy widzę Tongue
Poszłam jeszcze raz zerknąć i nadal tam są.
Pewnie to przez tę nierówna powierzchnię tak ładnie błyska Cyklop

P.S. O tym tanim winie to już mogłaś zmilczeć Tongue
Odpowiedz
Jestem jestem, znaczy doczłapałam do domu po pracy.
Cieszę się, że znowu wypatrzyłam coś czego mistrzynie nie wynalazły ;o)))
Butla jest po winie co widać i zrobiona bardzo prosto, aż wręcz nie ma się czym chwalić, choć efekt powala, mogłabym ją cały czas trzymać w łapkach by podziwiać te błyski ;o)
W tym wypadku główną rolę gra preparat i to nie Inka, ale jak podliczyć lilipuci słoiczek i cenę wychodzi dwa, albo i trzy razy drożej niż Inka. Ja żadnej Inki nie posiadam ani grameczka nawet ;o((((

Dodałam sobie kiedyś kilku sprzedających do ulubionych na Allegro i jak coś wstawiają do sprzedaży to dostaję info i bardzo często przeglądam te ich produkty. W ten sposób wypatrzyłam ten preparat od razu oczęta mi się zaświeciły i wiedziałam że chcę ją mieć ;o)
To pasta woskowa, nazywa się Glaze Efect Pentartu i pachnie pomarańczami, jest tylko 6 kolorków, mam dwa i nie żałuję, na pewno będę ich używać nie raz i nie dwa ;o))
Lilipuci słoiczek, nawet bardzo lilipuci, ale wystarczy go ociupineczka na paluchu i smarujesz po ciemnej farbie, można i na białej, ale najlepszy efekt daje na ciemnej farbie.

Od razu uprzedzam zdjęcie nie moje, skopiowane od mario14741, to nazwa sprzedawcy na Allegro.
I nic mnie z nim nie łączy, jeśli macie ochotę zajrzyjcie sobie.
Jeśli nie, pomińcie, zapomnijcie idźcie dalej przez życie, nie żałując ;o)))

   

A więc pomalowałam na czarno dałam relief i koronkę samoprzylepną, które też pomalowałam na czarno. Na to pasta w kolorze ocean po całości a w koronkę i relief dodatkowo wtarłam pastę lilac. Polakierowałam werniksem, choć i bez tego się błyszczała. Werniks tylko raz by zabezpieczyć przez zabrudzeniem i by można było umyć gdy zajdzie potrzeba.
Ot wszystko ;o)))))
Odpowiedz
(10-28-2014, 08:43 PM)Vika napisał(a): Ty mi tu nie pitol, ja tam maleńkie gwiazdy widzę Tongue
Poszłam jeszcze raz zerknąć i nadal tam są.
Pewnie to przez tę nierówna powierzchnię tak ładnie błyska Cyklop

P.S. O tym tanim winie to już mogłaś zmilczeć Tongue

Vika to przez moje lenistwo Ci tam błyska, bo ciapałam gąbką czarną farbą i nie chciało mi się szlifować i zostały jakieś takie fajne cosie ;o))))

Oli dopiero jutro rano, toć wieczór już i balkon nic nie pomoże, mam na popołudnie więc może zdążę ;o)))
Odpowiedz
Reklama
Ula, dzięki za szczegółowe info. Zapisałam produkt na własną listę życzeń w telefonie Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Proszę bardzo ;o)))

Idę popatrzeć co wymodziłyście gdy ja ciężko pracowałam ;o)))
Odpowiedz
Boska ta pasta, podoba mi się !! a powiedz mi do lakierowania użyłaś lakieru na bazie rozpuszczalnika ?

Ja to jednak mam słabą wolę ,już buszuję po allegro Big Grin
Odpowiedz
Fajne to mazidlo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl