Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Prześliczny ten sikorek Smile U mnie w domu okna poobklejane sylwetkami ptaków, bo co i rusz się jakiś pierdyknął, ze dwa nie przeżyły spotkania z oknem... Te naklejki naprawdę pomagają, ptaki widzą przynajmniej cokolwiek, a nie odbicie nieba.
Odpowiedz
Reklama
cudna historia, uratowałaś to maleństwo dobra kobieto :-) dobro nawet takie małe wraca :-)
Odpowiedz
(11-24-2014, 11:53 PM)apawlaczka napisał(a): cudna historia, uratowałaś to maleństwo dobra kobieto :-) dobro nawet takie małe wraca :-)

zgadzam się z Anią
Odpowiedz
I teraz każdy sikorek będzie przywoływał wspomnienie o tym jednym Smile
Odpowiedz
(11-28-2014, 12:42 AM)Virgo_777 napisał(a): I teraz każdy sikorek będzie przywoływał wspomnienie o tym jednym Smile

Taaak ostatnio więcej wydaję na żarełko dla ptaków niż na mojego psa ;o)))



Resztkami sił po powrocie do domu z pracy wykończyłam jeszcze jedną bombeczkę, już znalazła swojego właściciela.

Moja druga praca z kropulencjami ;o)))


                   
Odpowiedz
Bardzo ładna delikatna bombeczkaSmile
Odpowiedz
Reklama
śliczna! taka bombka nie tylko na święta Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Słodka, delikatna, ale nie rozmemłana. Faktycznie nie koniecznie tylko na Święta. Fajna dekoracja na co dzień. Te tasiemki super dobrałaś. Masz kobietko wyczucie, oj masz Smile
Odpowiedz
Śliczna , serio, serio Wink))
Odpowiedz
Bardzo fajnie się prezentuje i motyw ładny wybrałaś. To są przezroczyste kule akrylowe? Ja mam kilka i miałam je obrabiać szydełkiem ale chyba już mi czasu zbraknie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl