Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje takie siakie
#21
Oli jeśli chodzi o lakier to mówisz o tych pierwszych pracach czy ostatnich? Te pierwsze to sprzed paru lat, początki. A ostatnie to farby kredowe zabezpieczane woskiem, więc tu o lakierze mowy być nie może.
Ile zwykle warstw lakieru nakładacie?
Ja zazwyczaj kończę na 5 o, próbowałam więcej, ale nie podoba mi się efekt świecenia jak u psu j...

Tym czasem o poranku zabrałam się za niedokończony stolik z weekendu i maksymalna poracha. Farbę kredową polakierowałam lakierem przeznaczonym do tych farb i wyszły mega zażółcenia. Któraś z dziewczyn ma jakies doswiadczenia w tej kwestii? Lakierowałam przed rozpoczęciem malowania a tu cos takiego...
Odpowiedz
Reklama
#22
Generalnie odcielam wszystko co bylo pod spodem lakierem, tak jak wszyscy lacznie z producentem zalecaja. potem kilka warstw farby, przetarcie do gladkosci papierem i jedna warstwa lakieru.
Odpowiedz
#23
Frujenny... dziewczyny dobrze radzą . Prześledź nasze wątki i zobaczysz jak nasze prace się zmieniają pod wpływem rad i krytyki.Jesteśmy coraz lepsze Naughty .Masz racje na klienta nie ma rady.Tylko czasem klient sam nie wie do końca czego chce.Zasugeruj czasem coś co uznasz za stosowne.Ja nadal obstaję przy innych gałeczkach.Od razu będzie wszystko bardziej spójne.Co do kolorystyki na zdjęciach, to często nie chcą wyjść kolory jakie są w rzeczywistości.To wszystko kwestia światła.Obejrzyj sobie w moim wątku na str 65 sekretarzyk.On wygląda prawie biało...a tak nie jest.Chyba opisy byłyby pomocne.Muszę to zastosować u siebie Blush bo dziewczyny pięknie swoje prace opisują.Co do lakieru to nie wiem.Może napisz pytanie w wątku o lakierach?Tam zapewne łatwiej będzie je odszukać i innym coś doradzić.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#24
Jen, shabby z konikiem jest urocze. Szkoda, że zabrane...
Co do mebli, dziewczyny raczej wszystko już powiedziały, a ja dodam, że w fioletowej rzuciły mi się w oczy mocne punktowe przetarcia. Nie wolisz delikatniejszych?
Ginger pokazała śliczne uchwyty, no cudne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#25
skrzynka shabby fajnie zrobiona
w tej stojącej półeczce ? nie podobają mi się
te punktowe przetarcia i motyw po rogach, chyba
też nie bardzo pasuje do koloru tej półeczki vel stolika
Odpowiedz
#26
Mnie sie podoba pierwsza praca- skrzyneczka. Takie schabby jest eleganckie w swojej prostocie.
Polki mnie tak srednio. Akurat w takich nie gustuje,ale do wykonania sie nie czepiam.
Ostatnie mebelki konkretne. Tylko napis wyglada jakby byl fluorestencyjny- no przynajmniej mi laptop tak wyswietla. Jakby w nocy mial swiecicTongue
Odpowiedz
Reklama
#27
Ok, na chwilę obecną udało mi się doprowadzić stolik do takiego stanu:
[Obrazek: 10269070_10203889130302143_2779693630139341447_o.jpg] [Obrazek: 1380015_10203889131062162_36425886314211...5ef4fd0589]
starlam zazolcenia do drewna, pociagnelam primerem olejnym, pomalowalam i modle sie zeby juz nic nie wylazlo...
Odpowiedz
#28
To i ja trzymam kciuki! Bo świetny Ci on!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#29
Przyciąga wzrok . Podoba mi się Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#30
tak teraz sobie pomyslalam ze przydaloby mu się nieco lepsze tlo niz balagan remontowy ale co tam. niezwykle dumnam z mego transferu. da się na farbach kredowych, da. użyłam transfer gel stamperia i w końcu wyszedł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl