Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje takie siakie
#41
piękne transfery na stoliczkach popełniłaś
Odpowiedz
Reklama
#42
a dziękuję, dziękuję

ostatnio za mną pracowite dni i takie nowości:

tylko zdjęć w odpowiedniej kolejności ustawić nie potrafię i się misz-masz zrobił.
Sekretarzyk z dedykacją dla małej angielskiej księżniczki. Do kompletu będzie jeszcze krzesełko, ale jeszcze schnie Smile


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
#43
To już konkretny kaliber...Sekretarzyk bardzo elegancki. Te kolorowe uchwyty to dobry pomysł na ożywienie mebelka. No i przecierki dobrze dobrane. Nogi to jeszcze w robocie?
Stoliki piękne, tylko na tym mniejszym czcionka napisu jest zbyt wyraźna i zdominowała motyw. Pewnie gdybym nie widziała okrągłego stolika, który jest ładnie skomponowany to bym się nie przy...czepiła.
A szafeczka...?
Odpowiedz
#44
A mnie się najbardziej podoba konsolka.
Jakimi farbami malowałaś?
Odpowiedz
#45
(10-18-2014, 12:55 PM)Virgo_777 napisał(a): To już konkretny kaliber...Sekretarzyk bardzo elegancki. Te kolorowe uchwyty to dobry pomysł na ożywienie mebelka. No i przecierki dobrze dobrane. Nogi to jeszcze w robocie?
Stoliki piękne, tylko na tym mniejszym czcionka napisu jest zbyt wyraźna i zdominowała motyw. Pewnie gdybym nie widziała okrągłego stolika, który jest ładnie skomponowany to bym się nie przy...czepiła.
A szafeczka...?

Na obu tych stolikach wyprobowywalam 2 rożne sposoby na transfer czymś podobnym do nitro. Akurat z tego okrągłego byłam mniej zadowolona niż z polokraglego bo wydawał mi sie za mało wyraźny... A szafeczka zostanie taka jaka jest... Smile
Odpowiedz
#46
Mnie sie podobaja stoliki, choc przecierki takie dosadnie mocne wyszly.
Sekretarzyk ciekawy. Piekne zdobienia, bajer w srodku. Mnie tu nie podobaja sie tylko kolorowe uchwyty. Bardziej widzialabym je w jednym kolorze.
Odpowiedz
Reklama
#47
Super! Gabaryty konkretne. Rzadko takie oglądam, więc tym bardziej się cieszę z Twojego wątku Smile
Najbardziej podoba mi się szafeczka. Elegancka i skromna.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#48
fru... Smile
Odpowiedz
#49
Sekretarzyk mi się bardzo podoba ale i ja bym dała uchwyty w jednym kolorze.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#50
Mebelki kupuje w sklepach charytatywnych i nigdy nie wydalam na nie wiecej niz 15 funtow. Mozna u nich znalezc skarby nad skarbami za grosze. Kilka rzeczy znalazlam rowniez na smietniku... dzis zakupilam debowa lawe, bardzo podobna do tej z motywem paris za 15 funtow i zestaw 3 stolikow za 10 funtow...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl