Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje takie siakie
#61
Wstrzykuje im do dziur taki specjalny srodek igła do wycieku i tak kilka razy, az dotrze tam gdzie ma dotrzeć. Potem dziury zatykam takim srodkiem wood filler
Odpowiedz
Reklama
#62
Niestety, z kornikami jest troszkę roboty Sad Jak słyszę korniki to mi się przypomina bajka dla dzieci z Kaczorem Donaldem jak wywabiał z belki korniki. Nap[uścił do belki wodę i zagląda przez dziurkę do środka a tam kornik się wyciera recznikiem i woła Bazu, bazu bazz Wink))
Odpowiedz
#63
(10-23-2014, 03:06 PM)Merilon napisał(a): o mamo, to ja lecę do UK włóczyć się po śmietnikach Big Grin

Smiej sie, smiej. Ja na smietniku znalazlam piekna, drewniana i sprawna pozytywke.
Odpowiedz
#64
Oli, ja kupilam srodek specjalnie do uzytku wewnetrznego. Producent zastrzega ze jest calkowicie bezpieczny dla czlowieka, bezzapachowy, chociaz zapewne jakas tam szkodliwosc istnieje. Chociaz nitro tez mocno szkodliwy, a powszechnie sie go uzywa. Srednio zuzywam okolo 10ml wiec naprawde nie wiele i dodatkowo wietrze przez 2-3 dni.
Odpowiedz
#65
(10-23-2014, 03:25 PM)frujenny napisał(a): Z krzesłami narazie mam dylemat i rozważam nad wyborem koloru. Myślałam o old White lub jagodowym.

I jeden i drugi kolor piekny. Ale zastanow sie, czy np. ten jagodowy bedzie pasowal do wnetrza. Moze pomieszac jagodki z czyms. Jest w serii crown kolor co zwie sie oxygen. Pieknie sie naklada i daje ciekawy odcien. Bo on ni to bialy ni to szary. Probowalas?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl