Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek
b-b targi rupieci Smile mają takich pierdółek różnych zawsze dużo, jak stoją z pudłami kartonowymi (bo pewnie kupują to za granicą na kg) to zawsze grzebanie w tym to czysta przyjemność Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Szkoda, że w pobliżu czegoś takiego u mnie nie ma :/
Odpowiedz
natabus, dziękuję Smile

Zrobiłem kilka nowych rzeczy więc trochę odświeżę wątek. Butelka była problematyczna bo dalej nie zaopatrzyłem się w podkład z prawdziwego zdarzenia, więc gruntowałem farbą a że to szkło to się ślizgało trochę Big Grin Miały być spęki dwuskładnikowe ale sknociłem sprawę (z bliska widać pozostałości po nich). W myśl zasady "nie jesteś zadowolony rób kropki" dokończyłem co mogłem i już dość butelek na najbliższe pół roku Big Grin Jako druga jest plastikowa tacka do jajek(?), sama serwetka, nie wykańczałem tego jakoś specjalnie bo i pomysłu nie miałem.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Noooo Futrzasty! Fiu Fiu!
Cuda żeś nam zaserwował. Piękne twory. Pięknie! Pięknie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Przepiękny ten talerz! No no no! Piękne wzory! Cudo!
Butelczyna też super i niedoskonałości prawie nie widać Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Buteleczka bardzo ładna, talerzyk też, tylko ciekawi mnie kiedy znudzi ci się ta farba żółta ? Big Grin do buteleczki bardziej pasowała by biała, no i ogólnie tanie farby można kupić w budowlanym Wink
Odpowiedz
Reklama
Ech, moja pierwsza dekupażowa farba też była żółta... Sończyła się daaawno temu Wink
A poczynasz sobie dekupażowo koncertowo. Butelka bardzo mi się podoba! A zawijaski malowane (malowane?) cudne wręcz!
Odpowiedz
Ataner, DecouDream, Tinuviel, Merilon, muszka i Virgo dzięęękuję bardzo, cieszę się, że się podoba Big Grin żółta farba widzę na stos, kupię (kiedyś) tą ecru/kość słoniową gotową i będzie ładniejsze no obiecuję Big Grin
Merilon gdzie takie małe farby się kupi? :o bo ja tylko barwniki po 5zł widziałem ale to przecież nie to.
Virgo malowane są tylko kropki bo było pusto, zawijasy to serwetka, precyzyjna robota była bo ciasno je trzeba było upchać. Rozjeżdżało mi się "za linię" a ja się uparłem, że ma być symetrycznie choć trochę Big Grin
Odpowiedz
Futrzaku jeśli nie chcesz takich większych opakowań (ja np. białą, której najwięcej zużywam kupuje w opakowaniu 2,5 L) to są w budowlanych takie próbniki farb, one mają zazwyczaj po 50-100 ml, są w saszetkach ale ja znalazłam też w tubkach (w Praktikerze) polecam Smile te z saszetek jeśli nie zużywam na jeden raz przelewam sobie do małych słoiczków Smile tanie farbki można znaleźć również w takim sklepie co się nazywa KIK, jeśli jest gdzieś w okolicy to go odwiedź, tam farbki akrylowe w tubkach 75 ml/ 100ml są po 4 zł Smile
Odpowiedz
Talerz świetnie skomponowany i przemyślany Wink
Butelka też jest śliczna. W niebieskościach bardzo lubię Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl