Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpierw przeczytaj - kilka zasad naszego forum
#1
Witam nowych jak i obecnych użytkowników forum!

Chciałbym pokrótce przedstawić kilka zasad panujących na naszym forum szczególnie dla nowych, świeżo zarejestrowanych osób. Ten temat będzie sukcesywnie aktualizowany.


UWAGA ZMIANA AKTYWACJI KONTA 08.02.2016r.

Aby ZAKTYWOWAĆ KONTO trzeba wysłać wiadomość prywatną do Administratora (andr_w). Następnie konto zostanie odblokowane.

1) Dział "Witalnik" służy tylko do przywitania się, napisania kilka słów o sobie. Nie wolno w nim opisywać swojego problemu, historii z życia bądź przeróżnych ciekawostek jakich nam się trafiły, atakze wklejać swoich prac - od tego są specjalnie założone wątki w działach np. "Pogaduchy", "Prywatne pogawędki..." czy też "Nasze prace".

2) Jeżeli chcemy się pochwalić swoim dorobkiem artystycznym tworzymy swój prywatny temat w dziale "Nasze prace". Powyższy wątek służy do chwalenia się swoimi pracami, konwersacji z innymi użytkownikami na temat opinii itd. Temat należy tylko i wyłącznie do autora i autor decyduje jak go prowadzić i jak zachęcać użytkowników do popularności swojego wątku.

3) Instrukcja jak wstawiać zdjęcia KLIK

4) Jeżeli chcemy porozmawiać na luźne tematy Wink mamy do dyspozycji dwa działy:
"Pogaduchy" i "Prywatne pogawędki". W obu działach są specjalne założone odzielne tematy.

5) Oczywiście używanie wulgaryzmów oraz wyrażanie negatywnych emocji w kierunku drugiej osoby jest stanowczo zabronione. Forum ma charakter optymistyczny, przyjacielski a także pomocny podczas spędzania wolnego czasu przed komputerem.

6) Ważne! Coraz częściej są próby zakamuflowania swojej strony w sygnaturce bądź profilu tzw. spamerzy. Pamiętajmy na forum jest zakaz reklamowania wszelkiego typu stron komercyjnych! Dozwolone jest tylko dodanie do swojego profilu czy sygnaturki własną domową stronę (portfolio), blog, fanpage na fb. Wszystkie inne są zabronione i będą kasowane. Jeżeli ktoś zauważy, że ktoś ma, proszę o poinformowanie mnie o tym. Dodatkowo wszystkie osoby proszę o sprawdzenie swojego profilu i o zmianę na stosowane adresy. W przypadku niezastosowania się, osoba ta, otrzymuję ode mnie ostrzeżenie, a za drugim razem blokada konta bądź IP.

7) Jeżeli Masz jakiś problem z techniką decoupage i nie wiesz jak go rozwiązać najpierw spróbuj wyszukać pod stosownymi słowami kluczowymi w naszej wyszukiwarce w prawym górnym rogu tj. "Szukaj". W większości przypadkach był day problem poruszany na naszym forum, więc nie ma sensu zakładać poraz kolejny tego samego wątku. Jeżeli jest potrzeba bądź jest nieaktualny możemy go kontynuować aby nie dublować tematów.

8) W przypadku problemu bądź jeżeli nie wiesz jak coś wykonać opisz jak najdokładniej potrafisz. Na pewno to ułatwi w uzyskaniu stosowanej odpowiedzi.

---

To tymczasem na tyle z tych najważniejszych zasad. Nie ma ich za wiele ponieważ to nie forum z rygorem tylko kilka żeby zachować ład i porządek oraz aby łatwiej nam prowadziło się konwersację. Każda nowa osoba która wprowadzi nutkę sympatii od siebie to nasze forum odwdzięczy się swoją dobrocią. Dlatego serdecznie zapraszam do pisania i odwiedzania wszystkie osoby a zarazem życzę powodzenia wszystkim w szlifowaniu swojej twórczości Smile Dodatkowo zachęcam wszystkie nowe osoby do niesamowitej podróży i rozpoczęciu zwiedzania po naszym forum i zapoznaniu się jak to wszystko funkcjonuje Smile

Pozdrawiam,
Administrator andr_w
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl