Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
u abaska - Poprawka str 52 Nie śmiać się str 50
DeDe, to też nie moje klimaty. Zrobiłam na życzenie Smile))
Odpowiedz
Reklama
Klyent naszsz pann Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Nie da się ukryć Wink))
Odpowiedz
Hanka! Dopiero teraz trafiłam na ten wątek i szczęka mi opadła na widok ilości i jakości szyjaków! A Lalę Zuzię zabieram! Big Grin

I czekam na Dominisiowe szyjaki-przytulaki! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Co do księgi - w klimacie czy nie to fajna jest i już.
Odpowiedz
Zuza... Z szyjakami dla Dominisia to jest mały problem bo ja mam pustą głowę Sad

Virgo Smile

Ataneruś... Sama bym nie wiedziała co z takimi rzeczami robić. Jednak, jak widać, inni problemu z tym nie mają Wink I dobrze Wink
Odpowiedz
Reklama
Księga okazała, tylko, rzeczywiście co z nią zrobić po imprezie? W regał, za szybkę? Okropność! Wink
Odpowiedz
Pojęcia zielonego nie mam jak się robi takie księgi... Widziałam podobne gdzieś tam w sklepach z upominkami, ale jakieś takie nijakie. Jednak co spersonalizowane i szyte na miarę to spersonalizowane i szyte na miarę Wink piękna księga i to lane złoto po brzegach kart Smile niemniej jednak również jedną z pierwszych myśli było zastanowienie się co później zrobić z takim fantem. Jak ktoś ma dużo miejsca to jeszcze w porządku. Gorzej jak nie. Też jestem zwolennikiem praktyczniejszych (funkcjonalnych) upominków Smile
Odpowiedz
Grażynko, i ja mam tak spakowane ślubne pamiątki Smile Wszystkie trzymam (a osobne pudełko mam na zasuszone kwiatuszki, bilety do kina i romantyczne karteczki od początku naszego związku).
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
I ja jestem zwolennikiem praktycznych pamiątek wszelakich Smile ja z prezentami ślubnymi nie miałam problemu, gdyż zamiast kwiatów wszelakich zażyczyliśmy sobie butelczynę wina, które znalazły swoje miejsce na dnie szafy, do dziś zostało nam jeszcze kilka butelek Naughty a karteczki grzecznie spakowane do kartonika niewielkiego Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl