Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19
#11
A ja bym chetnie zobaczyla z haczykiemSmile
Deseczka ladna. Motyw ludowy nie moj, ale podoba mi sie bardziej niz rozyczki. Pewnie przez kolory.
Odpowiedz
Reklama
#12
Wrzucam kolejne zdjęcia, mam nadzieję większe-wyraźniejsze. Pudełko dla Natalki robione jeszcze wtedy, kiedy Natalka pływała w brzuchu u mamy. Więcej o tej historii możecie zobaczyc na blogu, a tutaj prezentuję zdjęcia większe i wyraźniejsze Smile W całości jak zawsze wiernie pomagał mi Niko Smile

                   

Niestety już wiem w czym problem ze zdjęciami. Robione są w bardzo dużej rozdzielczości i muszę na prawdę mocno je zmniejszyc zeby zmieściły się w rozmiarze 200kb. Poradźcie jak zmienic tytuł posta, żeby dodac że kolejna praca jest na 2 str.
Odpowiedz
#13
Mnie tu troche za kolorowo i szkoda tych ucietych sowek. Moglas motyw troche przesunac tak, zeby znalazly sie 3 cale rzedy. Albo z tych bocznych zrezygnowac i zrobic jakas ramke czy cos.
Odpowiedz
#14
I dla mnie za dużo się dzieje, ale myślę, że tak wyrażała się radość z posiadania pod sercem maleństwa Smile

Co do zmiany tematu wątku, najpierw musisz iść do swojego pierwszego posta. Poniżej kliknąć w edycja - pełna edycja i dopiero tam u góry zmienić temat.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#15
Shanna dobrze mówi, szkoda tych sówek ,spokojnie zmieściły by się po 3 w rzędzie gdybyś je troszkę przesunęła. Poza tym bardzo fajne pudełeczko Smile a co do dużej rozdzielczości, ja też robie zdjęcia w dużej rozdzielczości, potem obrabiam je w programie graficznym (ja np. korzystam z PhotoScape) i tam oprócz zmiany wymiarów zdjęcia można nieco zredukować rozmiar poprzez zapisywanie ich w nieco mniejszej rozdzielczości, dzięki temu moje zdjęcia mają mniej niż te 200 a nie są miniaturowe Smile
Odpowiedz
#16
Cześć Decou Mopsie Smile
Wzór łowicki bardzo lubię, aledla mnie osobiście on jest tak czysty, że nie komponuje się najlepiej z shabby przetarciami. Z kolei motyw różany trochę wymagałby poprawienia kompozycji, bo ja tu żadnej nie widzę, i właśnie te róże aż by się prosiły o jakieś przetarcia czy cieniowania.

Pudełeczko dla nie super - trochę zwariowane, dużo wszystkiego, ale jest takie pozytywnie dziecięce i radosne. Jedyne, co nie do konca mi w nim pasuje, to czarny transfer - albo wolałabym kolorowy, w jakimś fiolecie np. do kompozycji z resztą, albo nie tak "idealny" czarny, w sensie że dałaś duzo nierównych podmalowań czy przetarć, nie widzę dokładnie, a ten napis taki jak z drukarni Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
Dzięki za ocenę, wszystko jeszcze przede mną, pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#18
Łowicki wzorek lubię.Sama używałam tej serwetki bo jest piekna.Pudełeczko dla dzidziusia bardzo kolorowe i radosne jak już napisała Erato.Mnie się kojarzy już z większym dzieckiem takim ok 3 lat.Dla noworodka zrobiłabym coś właśnie na tą okazję.Jednak to moja subiektywna opinia.Masz rację wszystko przed Tobą jak i przed nami wszystkimi tutaj na forum Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#19
dobre początki, słuchaj dziewczyn, bo to są mądre głowy co zawsze doradzą :-) polecam do zmniejszania fotek program light image risazer, gdzie można całe foldery zdjęć pomniejszać. Ustawiasz 10 zaznaczonych fotek na rozdzielczość np 800x600 i voila.
Odpowiedz
#20
Dla mnie zakładka łowicka natomiast o sówkach to juz dziewczyny napisały i jak sie pod nimi podpiszę.
Qrcze... Przeszkadza mi w oglądaniu zdjęcia z pudełkiem żółte tło Sad
Starość nie radość Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl