Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odgapiona herbaciarka str. 15
#11
Jak na pierwsze prace to jestem pełna podziwu Smile bardzo zgrabne zakładeczki Wink no i brawo za piękne delikatne spękania ! mi również bardziej podoba się ta z motylkami Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Mnie sie bardzo podoba pierwsza.
Zaczynasz, powiadasz....to lecisz z grubej rurySmile
Odpowiedz
#13
Doskonałe prace, naprawdę - masz wyczucie stylu i kompozycji, a technicznie poradziłaś sobie świetnie. Zakładka z motylami wymiata!
Odpowiedz
#14
Przepiękna pierwsza zakładka! Wygląda jak popękana porcelana!
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#15
Dziękuję serdecznie za wszystkie komentarzeSmile Vika, grarut, abask, DecouDream, oli, Virgo_777, Teśka, Ginger, natabus, Merilon, Shanna, Erato, DecuPUG - DZIĘKUJĘ. Nie spodziewałam się, że zakładki się spodobają. Powiem szczerze włożyłam w nie sporo sercaSmile Zanim zaczęłam cokolwiek "tworzyć" czytałam na temat decou wszystko co wpadło mi w ręceSmile Chyba juz taka moja natura - najpierw wiedza później działanie hehe. Pozwoliłam sobie podglądnąc Wasze praceSmile Będę się miała od kogo uczyćSmile Niektóre prace to MISTRZOSTWO.
Odpowiedz
#16
Wszystkie czekamy! Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#17
WitajcieSmile
W związku ze zbliżającym się kiermaszem bożonarodzeniowym w zerówce u mojej córki Wiktorki postanowiłam zrobić coś nad czym mogłybyśmy pracować razemSmile No i padło na woreczki bawełniane na prezentySmile Pomysł nie jest mój. Podpatrzyłam takie na inspirello.pl. Nic trudnego: motyw z serwetki, brokat, szablony, perełki w płynie...No i teraz mam w domu taka małą fabrykę woreczków heheh. Zabawy przy tym mamy obie co nie miaraSmileSmile Załączam efekty naszej pracySmile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#18
Świetny pomysł - mówię o wspólnej zabawie (i nauce) z córką, a jak przy okazji powstają takie fajne prace, to pomysł jest podwójnie świetny.
Brawo!
Odpowiedz
#19
Tak właśnie Vika chodziło o dobrą zabawę i możliwość spędzenia wspólnie czasuSmile Zresztą wolę zakorzenić u swojej córy taką formę spędzania czasu niż siedzenie godzinami przed kompemWink Zreszta moja Wiktora jest teraz w takim wieku, że we wszystkim chce mi pomagać: sprzątać, gotować, piec...i żeby Jej tak zostało hehehe
Odpowiedz
#20
Nie zostanie.
Mam doświadczenie Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl