Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odgapiona herbaciarka str. 15
#21
Zatem cieszę się chwilą hehehe
Odpowiedz
Reklama
#22
Świetne woreczki. Urocze ilustracje, zwłaszcza ta mikołajkowa. Brawa za wykonanie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#23
Aniaa, najważniejsze, że razem i ze chce. Jak będzie później to prawie na pewno wiadomo... taka kolej życia. Ale co w niej zostanie z Waszych wspólnych chwil to zostanie na zawsze. Smile
A woreczki fajne. I fajny pomysł.
Odpowiedz
#24
bardzo fajny pomysł na spędzenie czasu z córcią
woreczki pomysłowe, ładnie wykonane
tylko po co ten angielski napis ? - przecież mamy swój
w polskim języku
Odpowiedz
#25
Teśka napis w języku angielskim został "wymontowany" z serwetki. A że nie posiadałam polskiego odpowiednika to umieściłam tenSmile Jak już będę za pan brat z transferami to zmajstruje coś polskiegoWink
Odpowiedz
#26
Niezłe!!!! Serwetka na materiale? Niesamowite!
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
#27
Świetnie wyszły te woreczki i fantastyczny pomysł ;o))
Odpowiedz
#28
Fajny i prosty pomysl na prace z dziecmi. PopieramSmile
W dzisiejszych czasach chyba dzieciaczki sa bardziej leniwe i jak sie ich nie zacheci to usiada przed kompem i swiat przestanie istniec. Trzeba uczyc i pokazywac ze istnieje cos innego.
Odpowiedz
#29
Super pomysł i bardzo fajne wykonanie Wink))
Odpowiedz
#30
WitajcieSmile
W przerwie pomiędzy robótkami na kiermasz bożonarodzeniowy powstał mój pierwszy lampionikSmile Taki zwykły, ale właśnie chyba w prostocie jego urokSmile Oceńcie sameSmile A swoja drogą bardzo lubię lampiony, są takie klimatyczne szczególnie wtedy gdy zapłonie w nich swiatełko...
Lampionik z odzysku, w całości z papieru ryżowego plus perełki w płynie plus brokat


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl