Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwalę się i ja :)
#11
Heart 
Ciąg dalszy starszych prac:

[Obrazek: IMG_1661.JPG]
[Obrazek: IMG_1662.JPG]
[Obrazek: IMG_1663.JPG]

[Obrazek: IMG_1654.JPG]
[Obrazek: IMG_1656.JPG]

[Obrazek: IMG_1619.JPG]
[Obrazek: IMG_1622.JPG]

[Obrazek: IMG_1477.JPG]

[Obrazek: IMG_0151.JPG]

Kilka ostatnich rzeczy ;-)

I kilka wcześniejszych:
[Obrazek: Evening+Lights+(LazyLens+20140416+101544+normal).jpg]

[Obrazek: IMG_1337+(22).JPG]
[Obrazek: IMG_1337+(21).JPG]

[Obrazek: IMG_1337+(16).JPG]
[Obrazek: IMG_1337+(17).JPG]

[Obrazek: IMG_1167.JPG]

Zdjęcia idą mniej więcej od najnowszych do najstarszych prac - dlatego jest ich tak dużo, bo chciałam żeby było przekrojowo widać jak to u mnie wygląda. Jak widać ostatnio same paski na dołach ;-)
[Obrazek: IMG_1168.JPG]


[Obrazek: IMG_1116.JPG]
[Obrazek: IMG_1118.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#12
Piękne szkatułki Smile znowu pojawia się kwestia pasków, ale to już było powiedziane. Bardzo podobają mi się przecierki na pudełeczku ze zwierzakami, a jako fanka Hello Kitty porywam pudełeczko z nią Big Grin
Odpowiedz
#13
Lubisz paski, kropki, przecierki - postarzanie Smile Fajnie Ci to wychodzi. Najbardziej podoba mi się ta przedostatnia z bzami. Zabieram! Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
(10-31-2014, 03:17 PM)DecouDream napisał(a): Lubisz paski, kropki, przecierki - postarzanie Smile Fajnie Ci to wychodzi.

Uwielbiam - do tego stopnia, że mam wielki problem zrobić coś bez tego ;-)

Merilon dziękuję!
Odpowiedz
#15
Jestem pod dużym wrażeniem - te paski wychodzą Ci rewelacyjnie, przy czym wyłamię się z krytyki, mnie kompletnie nie przeszkadza ich asymetria, gdyby Vika o tym nie napisała, to w ogóle nie zwróciłabym uwagi, że paski nie są symetryczne.
Ponadto bardzo mi się podoba, jak dobierasz i łączysz kolory, dopasowujesz odcienie farby do motywów. Plus te smaczki typu kropki i przetarcia, no super.
Przyczepiłabym się do kompozycji motywów na pudełku z bzem oraz z makami - kwiaty są ucięte, niezbyt dobrze skomponowane. Jeżeli "tak wychodziło" z układu całej serwetki, to lepiej było wyciąć albo wydrzeć i podcieniować tło, Tobie to doskonale wychodzi.
Generalnie jestem bardzo na tak!
Odpowiedz
#16
o kurczę, nowa porcja fotek, ależ tu tego dużo ! kurczę z tych "wcześniejszych" jak to piszesz wszystkie mi się bardzo podobają, do niczego się nie można przyczepić Smile może to dlatego że ja za paskami nie przepadam, i dlatego te mi się bardzo podobają, najbardziej chyba ta pierwsza z różami (bardzo lubię ten motyw) i ta z fioletowym bzem Smile śliczne.... ja bardzo lubię takie proste połączenie na szkatułkach: motyw na górze, plus na dole czysta bejca lub subtelne maziajo-przecierki jak np. na tej z makami Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Duzo prac. Bardzo ladnych zreszta. Nie umiem wybrac co lepsze. Chyba tylko Kitusia bym nie chciala, reszte moge zabrac.
Pani pudelkowa jestesSmile
Odpowiedz
#18
(10-31-2014, 04:58 PM)Shanna napisał(a): Duzo prac. Bardzo ladnych zreszta. Nie umiem wybrac co lepsze. Chyba tylko Kitusia bym nie chciala, reszte moge zabrac.
Pani pudelkowa jestesSmile

A no pudełkowa. Kitty jest dla pięcioletniej siostrzenicy zgodnie z zamówieniem - sama z siebie bym chyba nie robiła z tym motywem Wink
Odpowiedz
#19
A no właśnie. Siostrzenica z kolei nie zwróciłaby zapewne uwagi na to, co nas zachwyca Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#20
Dziewczyny prawie wszystko powiedziały...Piękne prace . Ja się tylko zastanawiam nad tym,że na forum jesteś już od kilku lat, a dopiero teraz ujawniasz swoje prace.Rozumiem,że najpierw studiowałaś techniki ,a teraz po prostu rzucasz nas na kolana soimi osiagnięciami?No i chyba się Tobie to udało bo mnie się szalenie podoba Twoja twórczość Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl