Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwalę się i ja :)
#61
Przynajmniej nie mam strachu, że rozbije przy ozdabianiu Wink
Odpowiedz
Reklama
#62
A podobno miałam nie robić bombek w tym roku!
[Obrazek: IMG_2152.JPG]
[Obrazek: IMG_2154.JPG]
[Obrazek: IMG_2157.JPG]
[Obrazek: IMG_2160.JPG]

Znów styropian - tym razem 12 cm Wink
Odpowiedz
#63
Przepiękne te bombeczki Smile zwierzaczki urocze i ogólnie całokształt bardzo do mnie przemawia Smile efekt śniegu fajowy. Akurat wczoraj też zaczęłam robić bombeczkę z sówkami Wink
Odpowiedz
#64
Ja te motywy też bardzo lubię Wink)) Fajne bombasy Wink
Odpowiedz
#65
Fajne bombki, już je widzę powieszone na leśnej choince, w pobliżu pachnącego sianem paśnika... a w koło śnieg się skrzy, popisany tropami zwierząt...
Odpowiedz
#66
(11-20-2014, 11:19 AM)Vika napisał(a): Fajne bombki, już je widzę powieszone na leśnej choince, w pobliżu pachnącego sianem paśnika... a w koło śnieg się skrzy, popisany tropami zwierząt...
oj Vika nawet nie wiesz jak mi tęskno za takim widokiem...w koło las, cisza i wszystko zasypane śniegową pierzyną....
Odpowiedz
Reklama
#67
FajneSmile Takie oszronione i odpowiednio zmrożoneSmile
Odpowiedz
#68
Świetne są, totalnie zimowe Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#69
Za Aga - ledwo widoczne paski sa swietne. To specjalnie tak wyszlo? Czy takie zdjecie? Dopytywam, bo jak specjalnie to to jest strzal w dziesiatke! Smile Te plamy niebieskie z motywu mi sie podobaja w polaczeniu z morzem czerwonawych kropek.

Ah, i bombki mi z pamieci uciekly - bardzo wesola jest ta wiewiorkowo-sowkowa..... nota bene sowka wyglada, jakby miala juz lekko w czubie po swiatecznych nalewkach.... takie lekkie szalenstwo w oczach Smile
Odpowiedz
#70
przejrzałam Twój wątek, fajne pudełeczka :-) Paseczki Ci wychodzą świetnie, duży plus za przetarcia.
Jeśli chodzi o bombeczki to bardzo ładny efekt śniegu i wesołe motywy typowo gwiazdkowe - super :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl