Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Gosi Mdecu - str.9 pudełeczko w ptaszki
#31
Bomba, rispect za spękania !! przepiękne zeszyty, całość bardzo mi sie podoba, chylę czoła za piękne spęki...mi takie chyba nigdy nie wyjdą....
Odpowiedz
Reklama
#32
Dziękuję Smile

Virgo_777 Muszę powiedzieć, że raczej mało się niszczą te zeszyciki, fakt, że ja ich nie noszę w tornistrze z książkami, więc nie obcierają o wszystko Wink Ale to, co się w nich do tej pory zniszczyło, to w tym ciemniejszym, ponieważ jest pomalowany po całości (grzbiet też), to zaraz przy grzbiecie od otwierania złazi niestety ta farba, więc teraz grzbiet oklejam grubszą wstążką. A w tym jaśniejszym zostawiłam grzbiet i muszę powiedzieć, że wygląda właściwie tak samo jak wtedy, kiedy go skończyłam, a jest użytkowany znacznie bardziej intensywnie, bo ten ciemniejszy czekał długo na swojego właściciela Wink
Jeszcze co do "zapisków specjalnych", to właśnie z myślą o nich ten jaśniejszy był tworzony, miał być na prezent, ale przy lakierowaniu musiałam go położyć na coś wilgotnego i część stron pofalowała, więc został ze mną.

Merilon Nie martw się, na pewno wyjdą Smile te tutaj to akurat Crackle Sottile Stamperii, ja nakładam dość grubą warstwę i wychodzą takie właśnie duże te spękania. A w czym jest problem, że nie wychodzą? Wychodzą po prostu drobne?
Odpowiedz
#33
u mnie jest taki problem że wogóle nie wychodzą :/ próbowałam już sto razy, różne warstw, grubości, rózne techniki nakładania, albo nie wychodzą, albo wychodzą strasznie nieregularne, albo takie kratery mi powstają a nie spękania, istna telenowela Wink
Odpowiedz
#34
A może jakoś za wilgotno im jest? Słyszałam, że nie lubią wilgoci. Próbowałaś też w różnych warunkach "pogodowych"? Smile
Odpowiedz
#35
próbowałam, bo ja ogólnie próbuję już od kilku lat Big Grin więc i na zimno i na ciepło był próby czynione Wink
Odpowiedz
#36
Tajemnicza sprawa Smile a w różnych miejscach (jakaś pracownia, dom kultury) próbowałaś, czy tylko w domu? Nurtuje mnie to, bo mi z reguły te spękania lepsze lub gorsze wychodzą, oprócz nieregularnych powierzchni (akrylowe jajka, bombki w środku), tam czasem potrafi wyjść bardzo brzydko, ale to dlatego, że za dużo nakładam lakieru do spękań, a on spływa i jak go spłynie za dużo, to właśnie nie wychodzi :/
Odpowiedz
Reklama
#37
próbowałam tylko sama u siebie w domu, i naprawdę nie wiem co robię źle Big Grin
Odpowiedz
#38
bombeczki urocze, fajnie wykropkowane a i zeszyciki ze smacznym kraczkiem - brawo :-)
Odpowiedz
#39
Piękne zeszyty. I ja dałabym jaśniejsze wypełnienie spękań. Ale decyduje twórca Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#40
Zabralabym bombke z ptaszkami. Ze wszystkich ona wg mnie najpiekniejsza. Zeszyty tez mi sie podobaja, choc sam krakwydaje mi sie przytlaczac calosc. Chyba powinien byc subtelniejszy.....ale co ja tam wiem....mnie takie spekania nie wychodza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl