Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7
#21
hmmm specjalnie dłużej w zasadzie nie. Wszystko mniej więcej tak samo i sprawdzam tylko czy jest przyklejone i nigdzie nie odchodzi. Jestem na etapie lakierowania herbaciarki, ale w kolejce czekają już 2 pudełka i toaletka więc na pewno spróbuję, może też więcej kleju na te brzegi... chociaż wydaje mi się, że i tak kładę dość grubą warstwę. A Ty próbowałaś?
Odpowiedz
Reklama
#22
Po przyklejeniu serwetki, dokładnie oglądam ją pod światło i miejsca, gdzie widać te kropki poprawiam żelazkiem kilkukrotnie. Zazwyczaj pomaga, spróbuj Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#23
Spróbuje na pewno. Teraz walczę ze szlifowaniem. Połasiłam się na cenę pudełek, to teraz mam szpachlowanie okropnych dziur i szlifowanie na potęgę. Już mi żadna siłownia nie potrzebna...
Odpowiedz
#24
Męskie pudełko, naprawdę męskieSmile Podobno każdy facet to duży chłopiec. I motyw i sentencje jak najbardziej dla faceta. Co do perforacji serwetkowej to ja po przyklejeniu na żelazko jeszcze raz na wierzch kładę klej i po jeszcze mokrym paluchem umoczonym w kleju dociskam jakby rozprasowując te krateczki.
Odpowiedz
#25
Oli dziękuję, zajrzę tam Smile I przyznaję rację co do wielkości czcionki. Wydawała mi się za duża już przy pierwszej nie udanej próbie, ale na zapasie miałam wydruk tej samej wielkości. Była sobota wieczorem, a pudełko do oddania w poniedziałek rano. Kiedyś uzbieram na drukarkę Big Grin
Odpowiedz
#26
Oli już mówiła o napisach, ja się lekko czepnę wieka - trochę kompozycyjnie mi nie pasuje, wygląda jakby ten paryski Gavroche w duecie z wieżą dźwigał na głowie cały dach świata... chyba lepiej byłoby go trochę do gleby przydusić, znaczy obniżyć...
Odpowiedz
Reklama
#27
Hej, śliczne pudełeczko dla dziewczynki, chociaż ja bym zrezygnowała z kropeczek. Natomiast pudełeczko dla pana jest bardzo ładne, chociaż mniej mi się podoba, nie mój styl Smile Rób więcej prac, podziwiam za kulanie/transferowanie, bo ja nie mam chęci po wielu porażkach zabierac się za to.
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#28
Francja mi obca, ale nie powiem ze mi sie nie podoba. Podoba, choc brakuje mi czegos, ale nie wiem czego. Za to bardzo podoba mi sie wesole pudeleczko dla dziewczynki.
Odpowiedz
#29
Transfer zdjęcia śni mi się po nocach. Mój pierwszy transfer (pudełko z myszką) był zadrapany, ale dał motywację do dalszej pracy. W ciągu kilku ostatnich dni zniszczyłam tyle wydruków, że już się wszystkiego odechciało Sad na małym kawałku zdjęcia wyszedł super transfer błonowy (na lakier), ale jak przyszło co do czego (potrzebuję zdjęcie 15x15 i 20x20) to dziura dziurą dziurę pogania... Rolowanie też porażka. Miałam ambitne zadanie od koleżanki na wykonanie serduszek dla babć i dziadków, ale chyba jednak nie podołam Sad

A dzisiaj pokażę serduszko, które zrobiłam jakiś czas temu. Aktualnie jest wystawione na licytację wośp.
   
Odpowiedz
#30
Ładne serduszko, lubię ten serwetkowy motyw, a przetarcia po lewej bardziej podobają mi się niż te po prawej Wink Transfer wyszedł Ci dobrze, ale ja pewnie zrobiłabym mniejszy napis. A co do transferów na lakier, to może rysunek/napis nie jest mocno dociśnięty? Lub zbyt dużo lakieru nakładasz i nie zdąży się wchłonąć/wyschnąć - stąd dziury?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl