Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
#21
No tak, na obłych kształtach sprawdza się błonowy. Jeszcze nie próbowałam sama, ale jeśli będę się przymierzać, na pewno skorzystam z tego medium. Dzięki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#22
Kto kim sobie mordę wytarł - decoupage lawendą czy lawenda decoupage'm?
Czyli wzór bardzo znany, nie przez wszystkich lubiany.
Pudełeczka - matrioszki zrobione jakiś czas temu. Bez technologicznego szału - fioletowa farba lazurowa i otrzaskany motyw. Jakieś przecierki i średnio udane stemple wewnątrz z uwagi na konsystencję farby, a raczej wody... No ale już nie poprawię.
                   

No i raz kolejny przepraszam za jakość zdjęć. Aura nieciekawa była, sprzętu przeznaczonego do zdjęciowania brak.
Odpowiedz
#23
Ja tam lawendę lubię i raczej nie znudzi mi się Smile
Podobają mi się Twoje pudełka, a najbardziej to najmniejsze ze względu na motyw. Jest jeden i nie "fruwa" po wieku Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#24
Ja też lawendę lubię i to pod każdą postacią więc komplecik dla mnie na tak ( jedynie fioletu nie lubię ale lawendzie wybaczam Smile
Odpowiedz
#25
Mam wrażenie, że te motywy deczko zbyt duże do tych pudełek, trochę tak jakby się dusiły (zawsze lepiej zostawić trochę przestrzeni wokół nich).
Z uwagi na powyższe najbardziej udane wydaje mi się pudło środkowe.

A lawenda jak lawenda, jedni lubią, drudzy nie, jak ze wszystkim zresztą.
Odpowiedz
#26
Lawendowe super. Bombka tez ladna. Stonowana, a ze dziadowi sie gnioty zrobily....bywa....
Odpowiedz
Reklama
#27
Komplet jest. Faktycznie matrioszkowy Smile Pudełeczka z lawenda zawsze się obronią. To wdzięczny choć oklepany motyw. Tylko nie zawsze udaje się dobrze dobrać rozmiar motywu i rozmieścić go. Dla mnie to z jedną gałązką najlepiej wygląda. Pozostałe tez nie są złe, ale...
Odpowiedz
#28
Mi tam lawenda zawsze się podoba, i ten motyw też lubię jednak do tych pudełek pasuje mi tak średnio, lepiej by wyglądało jak by na wszystkich był bukiecik lawendy, tak jak na tym najmniejszym. Ale to kwestia co kto lubi. Ja się przyczepię jedynie do tego stempla w środku, jedno że jest rozmazany przez zbyt wodnistą farbę, ale mi on w ogóle nie pasuje do tych pudełek, nawet gdyby wyszedł ci mega wyraźnie. Korona ni jak się ma do lawendy jak dla mnie Wink
Odpowiedz
#29
Taaak... Ja te stemple zostawię bez większego komentarza... To była szybka próba zagospodarowania przestrzeni - niepotrzebna, nieprzemyślana i ostatecznie nieudana.
Odpowiedz
#30
lawenda ma swój urok, ale jakoś tutaj do mnie nie przemawia- chyba najbardziej jednak na najmniejszym pudełku- nie za dużo, tak w sam raz
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl