Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Kolega intuicyjnie zostawił butelkę w dobrych rękach... Smile
Zdjęcia robione w słońcu prawda? Może dlatego taka srebrna. Mnie się podoba. Mam wrażenie, że na ciemniejszej zginie motyw. Dla mnie poligonówka jest git po całości.
Odpowiedz
Reklama
Stołeczek bardzo mi się podoba Smile buteleczka już trochę mniej, ale to kwestia gustu Wink
Odpowiedz
Troszkę się zgodzę z Renią odnośnie faktury folii. Fajnie dobrałaś motyw transferu. Podoba mi się.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Grażynko, jak polakierujesz folię to nic sie nie stanie. Transfer to lakier do lakieru. Gorzej, a właściwie całkiem źle jest z transferem na fakturze (pogniecionej folii). Jednak transfer lubi gładkie powierzchnie. Ja też takie do transferowania Wink
Odpowiedz
Ja ostatnio jestem na etapie butelkowania i powiem, że mam ochotę ją odszpaczyć od Ciebie - moim zdaniem jest super Smile Też myślałam, że to transfer, serwetka się świetnie wpasowała Smile
Odpowiedz
Mi się butla podoba. A, że to serwetka to bym w życiu nie powiedziała :O Myślałam, ze to transfer. Pięknie się w kolor wpasowała Smile
Odpowiedz
Reklama
Podoba mi się ta butla Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie opinie i komentarze Smile

Dzisiaj kolejna butelka, z zawartością, szybka, ślubna, z motywem znanym i przeważnie lubianym, ciapanko, transfer, szablon, sznurek zabezpieczony lakierem.

P.S. Nie dajcie się zwieść tej rudej małpie... Cytując bajkę to "rozkoszny maluch o duszy czarnej jak piekłooo..."
           
Odpowiedz
Bardzo fajna. Wszystkiego wystarczająco. Brawo za wtopienie motywu w tło. Całuśna flaszeczka Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cudne ciapanie, bardzo śliczna butla Smile A małpa przeurocza, nic tam, że małpa Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl