Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
No i to ostatnie zdjęcie super pokazuje chustecznik i nawet w środku go wymalowałaś ;o)))
Odpowiedz
Reklama
Marta pokazuj jaja są rewelacyjne Smile. Zwłaszcza to 2w1.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Hihi - już pokazuję Wiolu Smile Zwłaszcza, że oba jaja po przejściach są. To może najpierw te 2w1. Szlifierką wycięta gęsie wydmuszka, wewnątrz "wisi" na rafii wydmuszka kurza, całość posadzona na drewnianej nóżce. (Cudzysłów oznacza, że oprócz wiszenia, jest również przyklejona do wewnętrznej ścianki gęsiej wydmuszki, co by się nie obracała... i nie ujawniła, że kurza wydmuszka mi upadła i się lekko rozpękła...) A później to reliefy z tyłu i "warkoczyk" przy wycięciu białą konturówką decorfin i brązowa patyna amsterdam. Właściwie nie ma jakiegoś wyszukanego pomysłu...
       
Odpowiedz
A dlaczego po przejściach?????????? Duża wydmuszka to jajo gęsie?????? Myślałam że to styropianka Smile. Reliefy są cudowne . Z jakiego papieru ( chodzi mi o symbol ) robiłaś kurzą pisankę? Ogólnie pomysł bardzo , bardzo mi się podoba .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cudnie wyszło, tylko ja już nie dawałabym tej rafi, zwłaszcza że przykleiłaś maleństwo w środku.
Dałabym zakończenie biżuteryjne i całkiem byłoby cudnie - dudnie.
Reliefy mistrzostwo świata ;o)))
Odpowiedz
że ja nie wpadłam na pomysł z podwójnym jajem... śliczne jest, a najlepsze relify;-D
Odpowiedz
Reklama
Piękna pisanka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
U, super. Świetna jest. Nie trzeba szaleć z nie wiadomo z czym, by zrobić coś ślicznego. Brawo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wiolu - gęsina, a jakże Smile po przejściach bo podczas lakierowania maluch upadł mi i pękł... Na szczęście z drugiej strony, a szkoda było mi wyrzucać ze wzhlędu na kurczaczka - nie miałam drugiego. Jeszcze słyszę ten dźwięk przy którym włos się jeży, serce buntuje i chce się krzyczeć brzydkie słowa, np doopa, doopa... Motyw kurczaka to papier ryżowy ITD Collection. Hira ma go również na swoich pisankach str.8 Smile
Pasada - też się nad tym zastanawiałam i zmieniałam koncepcje - w końcu zostało tak. Nie wiem czy dobrze Smile
Hira - pomysł nie jest właściwie mój, bo sporo takich jaj-matrioszek w internecie w różnych opcjach "okienkowych" . U mnie to właściwie okno, prawie, że pół jaja wycięłam Smile
Abask, Grarut, Natabus - dziękuję Smile
DD - otóż to Smile

Dzięki dziewuszki za każdy komentarz ! Smile
Odpowiedz
Pisanka w cudnej oprawie. No super! Reliefy... szacun ogromny. Bradzo mi się to podoba!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl