Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Ależ fajne jajucha na superaśnej tacuszce Smile. Świetne wykonanie i ten niebieski kolorek .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Fakt, napis jakby się nie mieści, ale reszta gra. Fajnie się komponuje z zielenią Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Przepiękna tacka, ładnie złachana tymi niebieskościami, bardzo, bardzo... Smile Tylko ten napis mi gryzie, za duży i chyba za czarny do tych niebieskości delikatności.
Odpowiedz
Ależ mi się podoba! Cudeńko! A z pisankami to już kosmos totalny Big Grin
Śliczota!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Skompletowane pięknie. Mnie całość się podoba. I to bardzo, bardzo... Smile
Odpowiedz
A jaja niezapominajkowe to nie zeszłoroczne czasem..?
Odpowiedz
Reklama
Prawda jest taka, że ta tacka właściwie nie wiem po co i na co powstała... ot tak. Jak już poprzecierałam to chciałam coś dodać do niej, ale nie chciałam pchać tam jakiś motywów i wykorzystałam wydruk, który zrobiłam dawno temu - w domu laserowej nie mam. Stąd napis maksymalny Big Grin

malola napisał(a):a transfer aż za dobry.... wyszedł Ci tak perfekcyjnie jak Atanerce, może go też trzeba by ciut przytrzeć ?
woooow! aż tak dobry? Big Grin dzięki... choć nie planowałam tego żeby wyszedł, zwykle muszę coś domalowywać... może i można było trochę przytrzeć...

Virgo-Sherlocku!! tak jest - zeszłoroczne wrzuciłam jak chciałam zrobić zdjęcie tacce bo sama taka uboga jak stajenka była, a tu przecież Wielkanoc Big Grin tak jak pisałam w poprzednich postach z jajami - w tym roku udało mi się zrobić tylko dwa i oba pokazałam na str. 64 i 65.

Dziękuję każdej z Was za podzielenie się opiniami Wink
Odpowiedz
Bardzo ładna i świetnie pasuje do ślicznych pisanek Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl