Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage ze zdjęcia
#31
Skrzynia mi sie podoba. Lubie hiszpanskie klimaty, wlasciwie lubilam swego czasu. Teraz mi troche mineloSmile
Co do lakieru to tak jak napisala Virgo - ten do decu nie powinien zolknac. Ale....ja np. uzywam zwyklego lakieru akrylowego z budowlanca. Zalezy od firmy i skladu. Jeden zolknie inny nie. Taka niespodzianka na koniec pracySmile
Odpowiedz
Reklama
#32
no no...piękna ta corridowa szkatuła Smile
Odpowiedz
#33
Bardzo mi się podoba ta skrzynia . Przy niej raczej żółknięcie dobrze wypada. Czasem to nie lakier żółknie tylko wychodzi coś z pod spodu.Wtedy praca po czasie nabiera żółtych plam.Niektóre drewno tak ma.Szczególnie wcześniej bejcowane,lub takie stare z odzysku.Przebija czasem przez podkład.Ja to nazywam trudnymi przypadkami.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#34
Generalnie podoba mi się ten spenisz boks Wink Choć dla mnie osobiście za dużo się dzieje na raz. Pewnie bym tymi fajnymi grafikami obdzieliłabym kilka prac. Ale zależy co kto lubi Smile
Widzę, że bardzo lubisz hiszpańskie klimaty. Czy jest jakiś specjalny powód? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#35
O wykonaniu już wiesz - lakieru i szlifowania nigdy zbyt wiele.

A co do skrzyni... mnie się podobają boki, nawet już przeżyję te przerżnięte twarze obu dam i dwóch facetów, ale wieko to już chyba o jeden most za daleko...
Ja bym zostawiła bez zdobienia.
A tak na marginesie - coś, co ma półokrągłe wieko bezpieczniej zdobić jakimś neutralnym motywem, jakieś wzory geometryczne, jakieś kropy, paski, itp, albo pozostawić tylko pomalowane, bo gdy skrzynia stoi, to nie można objąć wzrokiem całości (za tym zakrzywienie ginie część wzoru) i dość nieszczęśliwie wygląda, gdy widać np. same nogi...
Odpowiedz
#36
Fajne i przemyślane prace, zastanawiam się czy to transfery, czy też przyklejone wydruki?? Podejrzewam że programy graficzne masz w paluszku :-)
Odpowiedz
Reklama
#37
To są wydruki. Może nie w paluszku ale coś tam się znam. Dobrze zaprojektowany projekt to polowa mniej roboty z malowaniem itp.. Najważniesze to odpowiednio wymierzyć wszystko.

Kolejne dwie Smile Tym razem z kupnych wzorów


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#38
Bardzo lubię takie motywy i te pastelowe rozmycia. I właśnie - czym bardziej rozmyte krawędzie, tym lepiej. Pociapałabym je jeszcze gdzieniegdzie. Wydaje mi się też, że wnętrze jest jeszcze niedokończone. Za to cukierkiem bez pytania się częstuję i uciekam Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#39
Uśmiecha mi sie pyś do nich. Bardzo moje szkatuły. Ładnie przetarte brzegi, śliczny motyw. Podobają mi się. Smile Ta różowa w środku to chyba czymś wyklejona, a nie malowana co..? Myślę, że nętrze wieka bardziej by pasowało do zewnętrza gdyby je na biało pomalować i przetrzeć lekkko tak jak krawędzie na zewnątrz - tak wiesz... lekko "przybrudzić". (Powiedziała ta, która sama od ratajca wnętrze dobiera Undecided)
Odpowiedz
#40
Tak dokładnie w środku jest wyłożone materiałem. Nie miałem innego koloru... Na resztę zabrakło Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl