Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zawijanki i inne Chustecznik str 3
#1
Zarejestrowałam się na forum aby zając się decoupage. Niestety brak czasu i ogrom tematów, które chcę przeczytać na forum aby zacząć swoją przygodę z decou opóźniają tą chwilę. Pokażę Wam trochę moich prac z papierkami Smile
Niestety nie umiem robić zdjęć tak aby fotografia oddawała faktyczny wygląd pracy. Zawsze niestety wygląda to na zdjęciu gorzej niż w rzeczywistości Blush
To zrobiłam dla znajomego pod choinkę Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#2
Bardzo zgrabna bombeczka Wink))
Odpowiedz
#3
Śliczna jest, choć ja bym ją wolała bez kokardek.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Lubię zabawę w quelling Smile. Bombka bardzo pomysłowa tylko zamiast wstążką wypełniłabym te miejsca kołeczkami quellingowymi .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#5
Ja sie nie znam. Zanim bym zwinela jeden element, moje paluchy juz by go pogniotly i nic by z tego nie wyszlo. Detal detalem, ale do zwijania papieru cierpliwosci nie mam. Moglabym co najwyzej Zuzce gazety zwijac, bo to mi akurat wychodziSmile wiecie...te na wikline....
Odpowiedz
#6
Dziękuję za komentarze Smile
Mnie zwijanie uspokaja, wycisza. Zaczęłam dodawać więcej kokardek i koralików kiedy w pracy obdarowane koleżanki wybierały tylko właśnie te bombki. Same papierkowe zostawały. Więc doszłam do przekonania, ze im więcej się świeci tym sroczkom bardziej się podoba Big Grin
To kolejne moje prace. Niestety na to by je focić wpadłam już jak wiele z nich poszło w świat Big Grin


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#7
Szybciutko zabieram cz-b Wink)) Pozostałe też super Wink
Odpowiedz
#8
O matko, jubilerska wręcz robota Wink piękne te bombeczki, nawet nie chce sobie wyobrażać ile one pracy i czasu kosztowały :O
Odpowiedz
#9
Czarno - biała mistrzem świata! nieważne w czym...
dwie następne również piękne i bardziej mi się podobają niż kokardowo-quilingowe, choć o samej technice zawijania pojęcia nie mam więc tylko podziwiam, bo wygląda misternie Smile
Odpowiedz
#10
Te są cudne, piękne i urocze. Podziwiam za dokladność i wyczucie. Brawa!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl