Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zawijanki i inne Chustecznik str 3
#21
ależ fajowskie te pisanki .Tak fajnie wymyślonych jeszcze nie widziałam. Kupujesz gotowe paski? Z tych gotowych równiejszy motyw można ułożyć . Ja robiłam z takich puszczonych przez niszczarkę i na jajach było krzywo , więc tylko do kartek wykorzystywałam. Czekamy na pokaz prac decu Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#22
Dziewczyny dziękuję za pochwały Smile
Niestety wolny czas dzielę między wnuka, pomoc bezdomnym psom i quiling , który ostatnio całkiem przegrywa z decupage Wink Postaram zebrać się w sobie i pokazać coś z tego co do tej pory polakierowałam Smile

Wiolka42 kupiłam dawno temu specjalnie używaną niszczarkę, która tnie mi kartkę na 5 milimetrowe paski i tnie całkiem dobrze - równo. Czasami zdarza jej się trochę pasków przymarszczyć i te lądują w koszu. Niestety straty muszą być Wink
Odpowiedz
#23
Czyli niszczarka Smile. Zawsze to taniej niż gotowe paski Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#24
Ten ażurowy chustecznik kupiła moja kuzynka i prosiła abym zrobiła go w kolorystyce czarno białej.
Wiec powstało takie coś. Wiem jedno. Nigdy więcej robienia ażurowych rzeczy, Ponad 3 godziny pędzeleczkiem malowałam wycięte kształty w środku. Środek i ażur na czarno, wierzch biały. Lakier.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#25
No, no pracy dużo ale za to jaki piękny efekt Smile
Odpowiedz
#26
Współczuję pracy ale efekt bomba! Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#27
Chyba nie miałbym cierpliwości tak w każdy zakamarek Wink. Efekt powala .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#28
Ooo, koronkowa robota... Efekt niesamowity. Piękny!
Odpowiedz
#29
Bardzo fajny efekt. Lubię takie klasyczne połączenie kolorów Smile Ja bym na pewno nie miała do tego cierpliwości... Podziwiam!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#30
Bardzo Wam dziękuję Big Grin
Cierpliwości to i ja nie mam...ale jak obiecałam to głupio mi było obietnicy nie spełnić.
Dobrze, że chociaż ładnie wygląda bo bym się chyba powiesiła gdyby mimo tylu spędzonych przy nim godzin jeszcze badziewiato wyszedł Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl