Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
oli napisał(a):Myślę, że sama rama jest bardzo OK, ale w zestawieniu z tymi mebelkami może być trochę za mocno złachana. Ja bym dała chyba znacznie więcej białego.
dokładnie o tym samym pomyślałam Smile ale rzeczywiście warto poczekać Smile
Odpowiedz
Reklama
Mebelki super Big Grin rama lutra też tylko dla mnie ciut za ciemna ale to już podobnie przeczytałaś powyżej. Zgodzę się natomiast,ze warto przed przemalowaniem poczekać na całość i wtedy zdecydować.
Odpowiedz
Dzięki Smile Toteż czekam i doczekać się nie mogę Smile
Odpowiedz
My też Big Grin
Odpowiedz
Ja tak jak Oli i Grażynka...dodać białego a najlepiej poczekać.Ja to bym jakiś dekor dała.Lubię przesadzać z bogactwem ozdobników.Pomazała farbami kredowymi i woskiem ciemnym...a tak naprawdę rama wyszła super.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Rama śliczna! O poprawianiu bym na razie zapomniała do chwili kiedy przyjadą mebelki a lustro zawiśnie. Wtedy wszystko będzie wiadomo Smile
Odpowiedz
Reklama
Natabusku, wałeczkiem to chyba nie da rady, bo skoro maluje się prawie suchym pędzlem, takimi resztówkami? Ale ja się nie znam, może i można? Smile A wiesz, już myślałam o tym, żeby te mebelki troszkę na brzegach poprzecierać jakimś brązem, żeby nie były takie nowe Wink
b-b - dziękuję Smile
Odpowiedz
Dawno mnie tu nie było i nadrabiam zaległości Smile dla mnie to lustro jest jak najbardziej git Smile tylko czy do tych mebelków nie pasowało by gładkie białe lustro bez postarzeń ??
Odpowiedz
No właśnie chyba, może, niezupełnie Wink Jak pisałam, będzie dużo bieli i boję się, że będzie za biało, tak biało, że aż mdło Wink Ale, za radą Dziewczyn, poczekam Smile
Odpowiedz
Ale tak tylko troszeczkę i po brzegach? Lekkie spatynowanie? Od razu pewnie tego nie zrobię pragnąc nacieszyć się nowymi, ale po pewnym czasie? Pożyjemy - zobaczymy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl