Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
Malganko, a może ściany pomaziaj, za jakiś czas (jak sie znudzą) zrób je na biało i wtedy mebelki złam patyną...?
Odpowiedz
Reklama
Justyś, ale ściany mam już białe Smile Nie mogę ich maziać, bo to kafelki.... a właściwie kafle Smile
Odpowiedz
No to klops - pomysł kulom wef płot Sad
Odpowiedz
Ja bym mebli nie ruszała takie ładne Smile . Kropki się same pomaziają pastą do zebów Tongue I będzie postarzone.
Odpowiedz
Tiaaa............. pastą to ja przeważnie opluwam lustro Wink A na ramie nie będzie widać Smile
Odpowiedz
Wink oj tam Smile
Odpowiedz
Reklama
Zeszpaczone z netu - bardzo mi się podobała taka butla i postanowiłam zrobić swoją. Trochę to potrwało, bo mogę działać tylko okzjonalnie z doskoku, jak akurat mam wolną chwilkę "na budowie" W sumie, nie wiem dlaczego wciąż mówimy "na budowie" skoro budowa już się skończyła a teraz trwa wykończeniówka? Tak jakoś Smile
Butelczynie troszku się wygło i uważam, że przez to jest urocza. Zmarszczki to papierowe ręczniki. Wykończona jest brązami i zieleniami z dodatkiem niewielkiej ilości brokatu, ale brokatu nie potrafiłam uchwycić w fotkach. Monet specjalnie nie czyściłam, niech będą stare. Spoiłam je oczywiście gorącym klejem. Zostawiłam brzeg butelki surowy i teraz się zastanawiam, czy go nie wyzłocić? Zostawiłam, bo butelka będzie w użyciu, zatem będzie (czasami) moczona. Poradźcie kochane, bo sama nie wiem.
                   

Odpowiedz
Świetna butelka. Taka bogata Wink)
Skoro ma być w częstym użyciu ja bym chyba tak zostawiła. Na zdjęciach nie widać aby to przeszkadzało w czymkolwiek Wink
Odpowiedz
Dziękuję Haniu, też skłaniam się ku zostawieniu Smile
Małgoś - pomysłowa jest, żałuję, że nie ja wymyśliłam - jestem tylko odtwórcą Smile
Grażynko i Renatko - mam taką drugą, ale zdarłam już etykietę i nie wiem po czym one. Może od słońca takie pokrzywione Wink Kolor jest ciemny, środkowa fotka (obok tej rozjaśnionej przez flesz) odpowiada prawdziwemu kolorowi.
Grażynko - ja za Renatką zapytam: czy to na pewno Ty? Przecież Ty kochasz jasne prace Smile
Odpowiedz
Wow! Ja tam u Rosjanek i nigdzie indziej nie widziałam. Teraz mnie zaskoczyłaś. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl