Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałaganik cavi - wytłaczanka s.7
#51
Dzięki, Deduś Smile
Renatko, nie do mnie tylko na casadalatonagem Smile Linka podałam w tutorialach, pod swoim narożnikiem. Zaczynają się wakacje, będziesz miała czas, pooglądaj sobie, bo fajne i bardzo dokładne. A jak coś to oczywiście, że pomogę Smile
Robiłam wszystko (prawie, ograniczona brakiem dostępu do niektórych narzędzi) jak brazylijska mistrzyni kazała.
Nie z ręki, a przynajmniej nie całkiem, najpierw odbiłam wzór z papieru śniadaniowego. A pod spodem miałam na zmianę, miękkę podkładkę pod mysz (przy tłoczeniu po lewej stronie) i matę do cięcia (przy tłoczeniu od wierzchu).
Ważne też na początku, ona szlifuje czymś jak wata stalowa i smaruje chyba płynną wazeliną, narzędzia też (smaruje, nie szlifuje). Wazeliny nie miałam, użyłam oliwki dla niemowląt i też się lepiej chyba robiło.
Odpowiedz
Reklama
#52
(06-26-2015, 07:22 PM)cavi napisał(a): Dlaczego...? Sad Aż tak źle?

Karola, wręcz przeciwnie Smile A słów użyłam niecenzuralnych, bo... zazdraszczam...(?), ale nie zawiszczę... Kiedyś, na ucho Ci powiem Wink
Odpowiedz
#53
Dzięki Hug
No to mam nadzieję, że niedługo to na ucho usłyszę Smile
Odpowiedz
#54
Matko toż to wygląda jak wybite w mennicy!
Podziwiam...no po prostu cudne to jest!
Odpowiedz
#55
Jejku ale super Ci to wyszło . Mega czad Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#56
Jeszcze wrócę to tego cudeńka.
Wydaje mi się, że dzieło na zdjęciu jest dość dużego rozmiaru? Skąd wzięłaś taką grubszą folię?
Odpowiedz
Reklama
#57
Bebuś, Wiolu, dzięki Smile
Ma to 13 cm średnicy i zrobione jest z jednorazowej foremki do pieczenia, rozciętej keksówki.
Odpowiedz
#58
Karola dla mnie czarna magia . Musiałabym zobaczyć na żywo jak takie cuda się robi Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#59
Jak mi się uda namówić mojego Niemęża na wyprawę nad Bug (i wymyślimy co z psem), taką 1-2 dniową, to możemy się spotkać i Ci pokażę Smile Bo chyba dobrze kojarzę, że Ty na wschodzie?
A chciałabym, bo uwielbiam tamte tereny, kiedyś sporo czasu spędziłam, a dawno nie byłam.
Odpowiedz
#60
Smile zapraszam .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl