Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
`dekóparzontka czydziechy
#21
Ja bym próbowała podmalować, zaraz po tym za mocnym zeszlifowaniu, starając się nakładać tak "cieniując" grubością warstwy farby ode brzegu podmalowania, powinno zniknąć pod lakierowaniem. A po lakierowaniu, to nie wiem Sad Chyba tak samo, tylko jeszcze parę warstw lakieru przyjdzie dołożyć.
Ja zwykle łatam jakieś dziury na swoich pracach, ale chyba skutecznie Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#22
(03-05-2015, 12:33 AM)czydziecha napisał(a): Decou ja sobie trenuję na pisankach ale jakoś w ogóle mnie one nie kręcą. I te kilka , które jeszcze robię z pewnością będą moimi ostatnimi w jakimkolwiek rękodziele. Co innego bombki! O tak, niech tylko osiągnę trochę wprawy i wtedy nic mnie nie zatrzyma. Zrobię tyle bombek, że mnie posadzą za terroryzmWink
Aaaaa to Ty bomb(k)owa dekupażystka jesteś Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#23
Piękne obie prace Smile bardzo ładna ta serwetka z chustecznika. Jajeczko też jest spoko, widać delikatne tło z serwetki, ale podejrzewam że zdjęcie to uwypukliło Smile
Odpowiedz
#24
Ja niestety jeszcze żadnego chustecznika nie poczyniłam . Może kiedyś . W Twoim podoba mi się przejście motywu z boku na wierzch chustecznika . Ciekawe czy umiałabym tak Wink. A jajo . No cóż ja też za nimi nie przepadam . Zdecydowanie wolę bombki. Motyw ciastkowy na jaju ? Czy ja wiem ? Pewnie tak jak napisała Justynka - na bufet do cukierni Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#25
chustecznik bardzo mi się podoba, bardzo Smile śliczny motyw, całość taka czyściutka Smile tylko ten mankament, o którym pisała Virgo, ale to drobnostka Wink
jajo pyszne Smile ja poczyniłam w tamtym roku babeczkową bombkęBig Grin a że lubię słodkości w niemalże każdej postaci to jestem na tak Smile styropian to paskudny materiał do obróbki. przydałoby się go czymś wygładzić...
Odpowiedz
#26
Też mam taką serwetkę i nie miałam na nią pomysłu - już mam Wink
A jajco słodkościowe Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#27
bardzo ładne i delikatne pracki - fajne początki :-)
Odpowiedz
#28
(03-05-2015, 09:39 PM)grarut napisał(a): Cavi litości .... tełka??? Sad

No, fakt, chyba jednak mnie dopadło odpieluszkowe zapalenie mózgu Big Grin Przesadziłam z tymi zdrobnieniami, jakoś tak, jak ciasteczka to i tełka Tongue
Odpowiedz
#29
Tełunie SmileSmileTongue

A wczoraj miałam tylko ciut wolnego czasu i zajęłam się nauka cieniowaniunia Tongue cavi Big Grin
I powiem Wam, ze cholera mnie bierze. Malarsko uzdolniona jestem w stopniu -5. W szkole na plastyce to potrafiłam malowac jedynie domki z kominem,dymkiem,płotkiem i drzewkiem.
Tak więc sobie wczoraj cieniowałam i zmywałam, cieniowałam i zmywałam i płakac sie chce!
Ale twarda jestem, nie poddam sie.....chybaSmile
Odpowiedz
#30
Śliczna serwetka na chustecznik! I chustecznik śliczny! Smile

A jajo..? Ja słodkie zawsze i wszędzie, ale chyba niekoniecznie na jaju....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl