Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błysk i blichtr czyli cała jestem w cekinach
#1
Galeria bombowa.
Bombki styropianowe, cekiny nabijane szpilkami.
LubięSmile

i dalej..

I jeszcze...

.......


Załączone pliki Miniatury
                                                                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Rzeczywiście, ogrom pracy.
Podziwiam za dokładność i wytrwałość Smile
Odpowiedz
#3
Dzięki dziewczynySmile Fakt jest to dość pracochłonne ale znacznie mniej niż decu, nie ma lakierowania!!!Smile
Tak Mery,najlepiej mieć mniejsze szpilki, są one o połowę krótsze i znacznie mniej bolą paluchy.Thumbsup


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#4
To ja już wolę lakierować Smile Praca dla mróweczki Big Grin
Kiedyś, raz jeden zrobiłam takie jajo i miałam dość Smile - podziwiam za cierpliwość Smile
Odpowiedz
#5
Ciekawe bardzo, na pewno spróbuję zrobić chociaż jedną w sezonie bombkowym. Szpilki krótkie nawet mam, używałam przy jajach wstążkowych.
Odpowiedz
#6
Łał! Ale ogrom błyszczących cudności! Podziwiam. Najbardziej podoba mi się ostatni rzut Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
Łojejciu! Dziobanina niesamowita. Pięknie Ci to wychodzi. Misterna robota i z moją cierpliwością niewykonalna.
Odpowiedz
#8
Fajne wzorki układasz na bombkach . Ja to w zasadzie jestem cierpliwa do takiej dłubaniny , ale nie wiem czy podjęłabym się zrobienia takich bombek . Podobają mi się prace Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#9
Wiolu, Ty się nie certuj, przy Twojej cierpliwości z koralikami, cekiny to byłby "ino mig" Wink
Odpowiedz
#10
Hmm.. a gdyby tak pisanki cekinowe...? Pewnie za błyszczące by były co?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl