Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gabowe garnki już ulepione
#31
No, to masz kochana bojowe zadanie, nudzić się nie będziesz Big Grin A zagoń chłopaków do roboty, mogą nawet jak Tomek Sawyer zatrudnić kolegów i jeszcze na tym zarobić Wink
Odpowiedz
Reklama
#32
Pogoda makabryczna na malowanie, od jutra ma być ponoć lepiej a i Mały ma 3 wolne od szkoły to go zagonię Smile
Odpowiedz
#33
Wzorem Was pokusiłam się o łubiankę. Znalazłam stara, która się poniewierała. Nie jest jeszcze polakierowana, ale kupiłam już lakier jachtowy i teraz czekam na trochę słońca Smile Proszę o wyrozumiałość Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#34
Bez wyrozumiałości: pierwsze koty za płoty i jest ładnie Smile Taka inna, niż Haneczkowa Smile
Odpowiedz
#35
Troszke była połamana... poklejałam ja...Posadzę w niej polne wiejskie kwiaty Smile Dziękuje Ann Smile
Odpowiedz
#36
Ładny koszyczek, polne kwiatki będą wspaniale pasować. Jaka wyrozumiałość? Fajna jest i wesoła Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Dzięki Cavi Smile)))

W ferworze porządków w mojej szafie roboczej postanowiłam posegregować jakoś niektóre rzeczy i powkładać w pudełka. I wzięłam się za te pudła, postanowiłam zrobić każde inne, bo być może zapamiętam lepiej co w nich jest Big GrinBig GrinBig Grin

oto pudełeczka Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#38
Gabi, a to papier czy serwetki? Sama pytam i sama odpowiadam Wink: tulipanki to chyba serwetki?
Odpowiedz
#39
Ja mam kartonowe kartony Sad Fajny pomysł z ich ozdobieniem Smile
Łubianka świetna, zwłaszcza, że będzie robić za doniczkę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#40
Ann... oba to serwetki... te żółte kupiłam w tym tygodniu.... myślałam, ze to jeden duuuuuuzy słonecznik na cała serwetę... i zawiodłam się Sad kurde... a kupiłam tego 5 paczek!!! nic dziwnego, ze byłu po 2 zeta Big GrinBig GrinBig Grin Juz się cieszyłam, ze na takie drewniane donice rzucę.... a tu tylko fragmenty słoneczka Sad, ale fajnie nadaje się na pudełko Smile

Decu... che ozdobić te pudła bo jak szare czy po butach to wszystkie takie same Wink, a żeby coś znaleźć to ciągle nie wiem co w którym pudle i tak sobie pomyślałam, ze jak je ozdobie - każde inaczej to może łatwiej zapamiętam co gdzie jest... o naiwności Big GrinBig Grin

Dziękuję za dobre słowo za łubiankę. Jak już pisałam kupiłam lakier jachtowy i ja malnę, a do środka folię budowlaną się da i nie będzie przemakać od ziemi... może na pergolach powieszę???? zobaczę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl