Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quilling i nie tylko
#11
Dzięki wielkie! Big Grin
Artystki nie znałem, gdy nie mam pomysłu czasami w google wpisze po prostu "quilling" i w grafice szukam czegoś inspirującego, ale Brodskaja ma mega prace jak teraz przejrzałem ;o
Odpowiedz
Reklama
#12
Forum kopalnią wiedzy jak to pisałyście w innym wątku, dodam ją na pewno Smile
Odpowiedz
#13
Jakże bym mógł to pominąć Big Grin
Odpowiedz
#14
Futrzaku, Twoje kartki rzucają na kolana - no po prostu piękne! Big Grin
Odpowiedz
#15
Niesamowite te Twoje paseczkowe zawijanki !!!
Odpowiedz
#16
Nooo i Futrzaku masz potwierdzenie sugestii promotorki - Chwal się w pracy swoimi cudkami Smile))
Odpowiedz
Reklama
#17
Brawo! Brawo! Śliczne skręcołki Wink Pięknie prezentują się na kartkach.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#18
malgana, virgo, natabus, muszka, gabiszonka i decou dream - spóźnione dziekuję!
Więcej quillingu będzie pewnie jak się przeniosę niedługo do Opola. W tym małym pokoju, który wynajmuję zdecydowanie lepiej mi się robi quilling niż decu, które trochę brudzi i wymaga więcej miejsca Big Grin
Póki co dokończyłem łapacza snów. Zacząłem go chyba jakoś w zeszłym roku tylko potem przeleżał nieskończony aż go dzisiaj ruszyłem. Obręcz jest ze starego wieszaka, robiła za jakąś podpórkę czy coś to ja wykręciłem Big Grin owinąłem sznurkiem i pomalowałem. Dalej plecionka ze sznurka i na dole te koraliki są z tych takich frędzlowatych dekoracji co się je dawniej w drzwiach wieszało Big Grin a pióra kolorowe kupione na allegro w ostatnie święta za grosze.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#19
Podoba mi się! Żywe kolory, piórka fajne, obręcz z wieszaka owinięta sznurkiem i pomalowana też zacnie wygląda Smile Wygląda na bardzo czasochłonne!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#20
Wesoły łapacz. Skojarzył mi się z dziecięcym pokoikiem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl