05-16-2010, 12:11 AM
hmmm jakby to napisać
pochodze z dolnego slaska i tam tez bywam tak dwa razy w roku a na stałe mieszkam w Shannon .
pochodze z dolnego slaska i tam tez bywam tak dwa razy w roku a na stałe mieszkam w Shannon .


