Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z innej bajki-wzięło mnie na szycie str.4
#11
Bardzo ładna wyszła Renatka Smile Ja bym może jeszcze dodała jakieś kropeczki na sukience, ale i tak mi się podoba Smile
A czapeczka dla partnera fajny pomysł. Rozwiązuje problem rzadkich męskich włosów Tongue
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
#12
Chyba się zgadałaś z Moją Brzydszą Połową Tongue Bo On jak zobaczył Renatkę stwierdził, że jakaś łatka by się na kiecce przydała Big Grin
To pierwsza kreacja Big Grin na zmianę chciałabym jej uszyć jakieś spodnie i pulower zrobić, no ale i jednego i drugiego muszę się dopiero nauczyć robić Smile
A tak w ogóle to najpierw chciałam uszyć anioła, ale stwierdziłam że raczej go już nie przebiorę bo będzie ciężko ze skrzydłami.

Jedyne co muszę zmienić to nogi Big Grin muszę poprosić kogoś z maszyną do szycia żeby uruchomić kolana Renatce, bo narazie to ma proste patyki Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#13
No to jak się nauczysz to Renatka będzie miała wypchaną całą szafę różniastymi ubraniami Smile Koniecznie pokazuj nowe dzieła!
Zainspirowałaś mnie i jak już opanuję decoupage (jestem świeżakiem, więc pewnie trochę to potrwa) to może i ja wyszyję sobie jakiegoś odpowiedniego partnera Big Grin Ale będę musiała się uczyć od podstaw. Wtedy będę się odzywać do Ciebie, bo już na pewno opanujesz wszystko doskonale Smile
A Aniołka zawsze możesz jeszcze zrobić, np. dla Renatki i jej partnera, żeby ich pilnował Wink

PS. Widzę, że też jesteś miłośniczką gór Smile Chyba muszę zaktualizować swój Witalnik, bo dodałam mało informacji o sobie (właściwie tylko imię) Tongue
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#14
Chętnie pomogę aczkolwiek na forum jest znaacznie więcej bardziej kompetentnych forumowiczek w zakresie szycia niż ja...czy to jest składniowo po polskiemu?? Dodgy
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#15
Piękna jest. Renatka na pewno będzie najlepszą przyjaciółką Natalki.
Odpowiedz
#16
ŚlicznościBig Grin Dla mnie igła a zwłaszcza maszyna to czarna magia! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
Asiku, cudna ona! I do twarzy jej z włosami!
Renia cud malina!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#18
Ooo, jaka modna brunetka Wink
Odpowiedz
#19
Lubię Tildy i Twoja mi się bardzo podoba Wink
Odpowiedz
#20
Renatka bardzo udana Smile Ja bym też jej rozweseliła troszkę tę sukieneczkę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl