Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry ;)
#1
Witam wszystkie Panie i Panów na forum Wink

Od dłuższego czasu szukałam jakiegoś kontaktu z osobami zajmującymi się decoupage ale także innymi technikami rękodzielniczymi w celu wymiany spostrzeżeń rad i być może konstruktywnej krytyki. Jestem więc sobie tutaj jako 20 letnia studentka akademii sztuk pięknych i liczę na to,że wiele się od was nauczę jak i podzielę jakąś tam swoją już nabytą wiedzą oraz,że przyjmiecie taką świeżynkę ciepło Wink
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam Cię serdecznie. Dobrze trafiłaś Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Nie spodziewałam się takiego miłego odzewu tak prędko..szybkie jesteście Smile
Odpowiedz
#4
Okaże się czy miłe jak będziecie oceniać moje prace - specjalistki Wink już się boję ;P
Odpowiedz
#5
Witaj Smile Nie ma się czego bać, tu krytyka nie występuje nigdy dla pustego krytykowania, zawsze jest konstruktywna, tak, że człowiek dużo się na niej uczy Wink
Jestem ciekawa Twoich prac, fajnie też, że będzie się można o różne rzeczy podpytać profesjonalistkę Smile
Odpowiedz
#6
Witaj Delilah Wink Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Moja historia z decoupagem w dużym skrócie została już dodana do wątków ze zdjęciami prac,możecie patrzeć i oceniać Wink oczywiście mam więcej prac,ale chciałam pokazać przełomowe chwile w moim dotychczasowym "doświadczeniu"

@cavi pewnie,służę pomocą. W razie co to śmiało Wink
Odpowiedz
#8
I ja się przywitam Smile
Odpowiedz
#9
Witaj .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#10
Witam i ja Wink))
Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dobre bo z nas fajniusie kobitki Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl