Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21
(01-13-2016, 10:25 PM)malola napisał(a): .....b-b, już jak najbardziej powinnaś Smile

O, to prawda !
Odpowiedz
Reklama
Super to etui Wink
Przypomniałaś mi, że powinnam wyjąć karton z etui i troszkę ich zrobić Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Virgo_777 napisał(a):
(01-13-2016, 10:25 PM)malola napisał(a): .....b-b, już jak najbardziej powinnaś Smile

O, to prawda !
Noooo Czas na zmianę tematu wątku Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Kochane bardzo Wam dziękuję za ocenę mojej pracy.
Nie będę ukrywać, że radują one moje serce Big Grin
Ja swoje etui kupiłam w Netto i to tylko przez to ,że trafiło mi się białe Smile
Mniej miałam z nim pracy Wink
Najtrudniej było oderwać bez szkody wewnętrzną wyściółkę aby nie ucierpiała w malowaniu i przyklejaniu. Całe szczęście była przyklejona na ciepły klej i jakoś poszło.
Odpowiedz
Natabus dziękuję Smile
Odpowiedz
Bardzo delikatne i ślicznie zrobione Smile
Odpowiedz
Reklama
Koncertowo oklejone wieko, a cieniowanie dna rewelacyjne, tylko tak dalej ;o)
Odpowiedz
Dzięki kochane Smile
Odpowiedz
Dziękuję Ataner Smile


Żeby nie było, że nic nie robię Wink
Dostałam od koleżanki zamówienie. Słoiki i serwetki dostałam od niej. Ja miałam je tylko ozdobić. No i wyszło mi coś takiego. Żadne cuda ale miałam przy robieniu ich sporo zabawy Smile

No i ostatni


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz
Pomysłowe siateczkowe boki fioletowego słoika. Kurczę, czesto jest tak, ze trzeba otworzyć słoik, żeby zbadać stan jego zawartości. A tu, proszę..! Tylko ta złota zakrętka jakby z innej bajki. Przy grzybowym już dużo bardziej pasuje kolorystyczne. Podoba mi się grzybowy, ze szczególnym wskazaniem na okienko (też je lakierowałaś?). Misiowy jest bardzo uroczy. Fajnie kolorkami "pobryzgany".
No, że nic nie robisz to na pewno nie bęzie Wink A gdyby przyszły i chciały zabierać, to misiowego juz nie ma Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl