Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21
Wszystko robiłam pod dyktando. Dlatego została złota nakrętka przy fioletowym słoiku. Chciałam siateczkę na złoto przemalować albo choć złote kropeczki dla spójności z dekielkiem zastosować ale spotkałam się z silnym sprzeciwem i nic nie mogłam w tej sprawie zrobić :/ A siateczka to taka do łączenia spoiwem płyt gipsowych aby nie pękało. Siateczka ma klej pod spodem więc ułatwia to pracę z nią na słoiku Smile Szerokość jest identyczna jak papierowej taśmy.
Okienka przy grzybowym nie lakierowałam.
Misiowego musiałam upiększyć bo serwetka miała tylko na białym tle tego misia a, że kropeczki są fajne wiec znalazły się na słoiczku Smile
Mo i dlatego nie lubię nic robić pod dyktando. Wole sama coś zrobić i komuś dać Wink
Odpowiedz
Reklama
Hmmm.., niegłupia ta siateczka. A co do zakrętki fioletowego to chyba prędzej bym ją zmalowała tak, żeby pasowała do słoika. Teraz tak myślę, ale nie jestem pewna czy w momencie mania słoika i jej w łapkach tak bym postąpiła. Może też bym złotem łamała motyw... (?) Ale... trzeba poczekać na mistrzunie, powiedzą jak by lepiej było Smile
Odpowiedz
Kiedyś malowałam nakrętki...ale niestety mam obawę, że one z czasem zejdą. Najbardziej narażone są na zużycie.
Złote miało zostać złote a serwetki dostałam wiec dekli nie mogłam ruszyć a i innego motywu do dekielka dopasować. Jednym słowem przesrane Smile
Odpowiedz
Z tych dekielków nie schodzi (uzywane i odserwowane prawie lat). Dobry podkład i jest dobrze - trzyma się. Złazi z przykrywek na puszki, tych gietkich.
Odpowiedz
Fajnie, że pokazujecie kolejne słoiki z okienkami. Może i ja się kiedyś skuszę. Podoba mi się, jak Twoje umiejętności się rozwijają. Super Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jestem zaszczycona Thumbup
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie Smile

Za grzybkowy dostałam po łapkach i słyszę ,że aż bije po oczach...ale muszę napisać, że mi się on podoba chociaż może i nie jest on zrobiony według przyjętych zasad Big Grin
Ale jak to mawiają zasady są po to aby je łamać Wink
Odpowiedz
Trochę mnie nie było i widze ,że koleżanka już wyrobiłą sobie pewien styl Smile.Podobają mi się pudełeczka z motywami kwiatowymi i tej bladej kolorystyce.Lubię takei.Etui na okulary zabieram bo idealnie pasuje do mojej toaletki.Jest w moim wątku.Słoiczki radosne i bardzo ciekawe.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Ginger aż poleciałam najpierw sprawdzić. Byłam i podziwiałam Smile
A za wizytę i miłe słowa dziękuję Smile
Odpowiedz
Zdrowych spokojnych Świąt Wszystkim życzę Smile
[Obrazek: 36203787395406757059.jpg]


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl