Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21
#11
Następna, co się czepia swoich prac! Wink Postaw butlę w widocznym miejscu i ciesz się podziwem zachwyconych gości Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#12
Przepraszam , że dopiero teraz się odzywam ale ciągle doba jest dla mnie za krótka.

Cavi - Dziękuję Smile Może czas spróbować? Wink
Sillia - Mi też Smile
arttmake - Spękania na żółtko były moimi pierwszymi. Teraz robię lakierem postarzającym Pentart i też coś z tego wychodzi Wink Lakier na niej to Vidaron. Butelka chwilowo pełni funkcję ozdobną Smile
DecouDream - Dzięki kochanaSmile
malola - Farbę na żółtko nakładałam pędzlem. Dziękuję. Może kolejna butelka będzie miała mniej spękań Smile Muszę dorwać gdzieś sznurki jakieś i coś do niej dowiązać Smile
abask - Spróbuj sama na żółtkoSmile Miękkim pędzlem nałóż dużó roztrzepanego żółtka i będzie dobrze. Transfer jakoś mi wychodzi. Ostatnio próbowałam na lakier i też świetnie idzie Smile


martag90 - Dziękuję. Teraz po Waszych opiniach będę odważniejsza Smile
Virgo_777- Zachęcam do próbowania. Jak nie wyjdzie to bardzo ładnie żółtko pod wodą schodzi Smile
Merilon- Bardzo dziękuję.
Delilah- Smile Ja nic na to nie poradzę ale mi się duże podobają Wink
malgana - Dzięki. Tak też zrobię Smile

Skoro pierwsze koty za płoty to pokażę kolejne butelki Smile
Cały czas spękania na żółtko.

Ostatnia butelka to tylko naklejenie serwetki i zrobienie ramki konturówką. Niestety moja się jakoś lała Sad

Ostatnia butelka.


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz
#13
natabus Witam Smile Mi się spękania podobają...ale też nie wszędzie. Dwuskładnikowe to jeszcze dla mnie wyższa szkoła jazdy. Mam nadzieję że będzie mi dane spróbować i dwuskładnikowe Smile
Odpowiedz
#14
Podoba mi się środkowa bo super kolorystyka Wink) Pozostałe też fajnie pomyślane Wink)

dzięki za rady. Na pewno spróbuję tych kraczków Wink
Odpowiedz
#15
abask mi też środkowa podoba się najbardziej. Szkoda tylko, że nie umiem jeszcze cieniować Sad
Do żółtka zachęcam Wink
Odpowiedz
#16
Piękny motyw na pierwszych butelkach Smile Na pierwszej podoba mi się sposób nałożenia ramki konturówkowej, a na drugiej wybór wzoru z serwetki. Tak, te podobają mi się najbardziej.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#17
I mnie środkowa najbardziej się podoba. Butelka ze skrzpcami, moim zdaniem, lepiej by wyglądała w brązie, a nie czerni. A pierwsza...? Sama nie wim, pierwsze co o niej pomyślałam, to to, że jest nieskończona.
Odpowiedz
#18
DeDe czyli czarna beee Wink
Virgo Nawet nie pomyślałam żeby zrobić ją w brązie. A pierwsza...teraz zrobiłabym ją całkiem inaczej. Możliwe, że wygląda trochę goło ale nie mam pomysłu co by jej "dodać".
Odpowiedz
#19
A nieeee, skądże! Skupiłam się na tamtych i tak już zostało Smile A w czarnej podziwiam kraka, zwłaszcza, że nigdy sama na szkle go nie robiłam (w ogóle mało robię na szkle). Przód pod motywem zamalowałabym tylko do końca beżem.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#20
(07-27-2015, 10:50 AM)b-b napisał(a): DeDe czyli czarna beee Wink
Virgo Nawet nie pomyślałam żeby zrobić ją w brązie. A pierwsza...teraz zrobiłabym ją całkiem inaczej. Możliwe, że wygląda trochę goło ale nie mam pomysłu co by jej "dodać".

B-b, ja myślę, że mniej goło by wygladałą w brązie, bo byłaby kompatybilna z motywem. A tak odcina się "goła czerń".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl